«ساعت هوشمند اَپل» بر روی مجله وُوگ چین

نویسنده:

۰۱:۴۹:۲۵

با پخش عکس‌های شماره نوامبر این مجله، ساعت اپل نیز رسماً وارد دنیای مد شد. بر روی کاور این مجله مدل مشهور چینی «لیو وِن»(Liu Wen) دیده می‌شود که ساعت 38 میلیمتری طلای 18عیاری اپل به همراه بند قرمز مدرنی را بر دست دارد. این ساعت تا اوایل سال بعد برای خرید موجود نمی‌باشد.

«لیو ون» این ساعت را به همراه لباس راه راهی از «سلین»(Celine) پوشیده و این عکس توسط دیوید سیمز برای مجله ووگ گرفته شده است.
ماه گذشته اپل آخرین گجت قابل پوشیدن خود را در کنفرانس مطبوعاتی در شهر سان فرانسیسکو معرفی و برای در دست گرفتن بازار، از بهترین گزارشگران دنیای مُد دعوت کرد تا به صورت اختصاصی ساعت را قبل از اینکه به دنیا معرفی شود، ببینند و مورد بررسی قرار دهند.

این عکس اولین قدم در راه معرفی این ساعت به عنوان یک محصول دنیای مد و نه فقط یکی دیگر از تولیدات شرکت اپل است. ماه گذشته «کارل لاگِرفِلد»(طراح مشهور مارک شانل) در حال امتحان کردن این ساعت بر روی دستش دیده شد و لیو ون مدل چینی با انتشار عکسی از خود در اینستاگرام در حالی که این ساعت را بر دست داشت، شایعاتی مبنی بر مدلینگ برای این ساعت را بر سر زبان‌ها انداخت.

«آنجلینا چونگ» سردبیر مجله ووگ چین می‌گوید: "به عنوان اولین مجله مدی که آخرین محصول اپل را معرفی کرده، ووگ چین سنت مجله ووگ را که همیشه همراه آخرین تحولات زمانه حرکت می‌کند را در پیش گرفته است و به خوانندگان اولین نگاه اجمالی را از یک محصول پیشگام تکنولوژی که به عنوان یک محصول جانبی مد قابل نیز خرید است، ارائه می‌دهد. ساعت اپل در ارتباط تنگاتنگ تکنولوژی، فشن، مد و شیوه زندگی، تأثیر قابل توجهی بر روی شیوه زندگی ما خواهد گذاشت."

پریا پورمند
 

برگرفته از
Apple Watch
لینک کوتاه

دیدگاه