ادعای یکی از کاربران: آیفون ۶ در جیب شلوار خم شد و آتش گرفت! + ویدیو

نویسنده:

۰۸:۵۶:۳۶


فیلیپ لیچر یکی از دارندگان آیفون ۶ مدعی است اسمارت فون وی در جیب شلوارش خم شده و آتش گرفته است. وی در وبلاگ خود تصاویری از این آیفون را منتشر کرده و می‌گوید بر اثر این اتفاق پای راستش دچار سوختگی درجه یک و دو شده است.
 
این اتفاق زمانی افتاده که آقای لیچر و خانواده اش سوار سه چرخه رکابی بوده اند، اما ناگهان تعادل خود را از دست داده و به سمت چپ افتاده. وی می‌گوید به گونه ای به زمین افتاده که بخشی از بدن روی چرخ و بخشی بیرون بوده است. پس از آنکه به سراغ همسر و پسرش رفته و از سلامت شان مطمئن شده، ناگهان متوجه مشکلی در پشت پایش گردیده.
 
او در وبلاگش می‌نویسد: «ابتدا متوجه احساس سوزشی در پایم شدم و ناگهان با بوی سوختگی و بیرون آمدن دود از شلورام مواجه شدم. سریعا صندلی سه چرخه را کنترل کردم و چیزی پیدا نکردم که باعث سوزش شده باشد. بلافاصله متوجه شدم که تلفن درون جیبم باعث این مشکل شده.»
 
 

 

او می‌گوید سریعا آیفون را از جیبش بیرون آورده و به کناری انداخته است. تلفن بوی بدی می‌داده و او کاملا سوختگی پایش را حس می‌کرده.  به گفته این مرد، دکتر گفته که وی در پای راستش به ابعاد ۱۱.۵ در ۱۰.۵ سانتی‌متر دچار سوختگی درجه ۲ شده و در اطراف این ناحیه هم سوختگی درجه یک دارد. و لازم است به صورت روزانه آن را ضدعفونی کرده  و آنتی‌بیوتیک مصرف کند.  
 
احتمال می‌رود ضربه وارد شده به باتری آیفون باعث شعله‌ور شدن آن شده باشد.
 
 
  
 


 
عباس واحدی
 

 
برگرفته از
آیفون ۶
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “ادعای یکی از کاربران: آیفون ۶ در جیب شلوار خم شد و آتش گرفت! + ویدیو”
  1. ضربه خورده آیفون 90 درجه خم شده شکسته پ ن پ انتظار داره اون لحظه آیفون دلداریش بده خو هر چی دیگه بود اینقدر کج میشد مفجر میشد نه آتیش میگرفت