حضور ۵ مدل اتومبیل Chevy در نمایشگاه SEMA

نویسنده:

۱۲:۰۷:۲۶


یکی از این 5 کانسپت، Chevy SS Sport است که حسی استرالیایی دارد. مطمئناً این اتومبیل یک گریل، چارچوب‌هایی برای چراغ مه‌شکن و اسپویلر عقبی را که در کاتالوگ Chevrolet Accessories نشان داده شده را خواهد داشت، اما چرخ‌های 20 اینچی، کفپوش داخلی و صندوق عقب ما رابه یاد اتومبیل‌های Holden می‌اندازد؛ این شرکت بخشی از شرکت جنرال موتور است. توان این سدان 415 اسب بخار و گشتاور آن نیز 415 پوند-فیت است و از یک موتور V8 6.2 لیتری بهره می‌برد.

 

مدل Impala Blackout ظلاهری یک رنگ دارد تا نامش با گریل مشکی رنگ، اسپویلر عقب و سرپوش آینه‌اش متناسب باشد. این سدان یک موتور 3.5 لیتری V6 دارد که 305 اسب بخار توان ایجاد کرده و گشتاور آن 264 پوند-فیت است.

همچنین شرکت شورلت از مدل Sonic نیز رونمایی خواهد کرد. این مدل از هواکش‌های هوای سرد و اگزوزی بزرگ‌تر بهره می‌برد. این مدل یک موتور چهار سیلندر 1.4 لیتری توربوشارژ دارد و از سیستم فنربندی برخوردار است که  ارتفاع اتومبیل از زمین را تغییر می‌دهد. از نظر ظاهری نیز، رنگ سبز نیروبخش و آراسته دارد. 
کانسپت Accessories نیز آنچه که در کاتالوگ لوازم یدکی شورلت وجود دارد، به همراه چراغ‌های جلوی سفید رنگ، چراغ‌های عقب، بخش‌های مشکی رنگی که جایگزین گریل می‌شوند، آینه‌ها و اسپویلر عقب را نشان می‌دهد. این مدل نیز از بسته فنربندی بهره می‌برد.
سرانجام، مدل Cruze RS Plus به رنگ Wildfire Metallic بوده و راه راه مشکی دارد. داخل این مدل از حسگر نور محیطی، درگاه مرتفع، بلندگو و سابوفر جدید برخوردار است. در زیر کاپوت، یک موتور توربوی 1.4 لیتری با یک هواکش هوای سرد و بسته بهبود عملکرد وجود دارد. اما توان این اتومبیل مشخص نشده است. 

پریا اقدامی
 
برگرفته از
نمایشگاه SEMA
لینک کوتاه

دیدگاه