کیف‌های لوکوموتیوی «فرل ویلیامز»

نویسنده:

۱۲:۵۱:۳۲

این خواننده 41 ساله، کلکسیونی شامل 4 کیف زنانه را برای این برند پاریسی لوکس که محصولات چرمی تولید می‌کند، طراحی کرده است. این کلکسیون شامل یک کیف دست ساز از جنس رزین، کیفی دست ساز از جنس چوب آبنوس و دو کیف کوچک چرمی(که در رنگ‌های متفاوت موجود خواهند بود) است که همگی آن‌ها با دقت تمام در کارگاهی ایتالیایی با دست ساخته و پرداخته شده‌اند.
کیفی دستی به شکل یک لوکوموتیو ممکن است کمی عجیب و خنده دار به نظر برسد، اما برای داشتن یکی از آن‌ها بهتر است از همین حالا شروع به جمع کردن پول‌های خود کنید. قیمت این کیف‌ها از 4000 دلار شروع شده و به 10000 دلار می‌رسد!
فرل ویلیامز، این موسیقیدان و مربی صدا، حضور خود در دنیای مد را از مدتی قبل آغاز کرده است. او که با کلاه عجیب و کتانی‌های درخشان و تزیین شده‌اش شناخته می‌شود، با برندهای مختلفی همکاری کرده که از جمله این همکاری‌ها، طراحی کلکسیونی از کفش‌های کتانی برای آدیداس، یک عطر برای برند «Comme des Garcos»، کلکسیونی از عینک‌های آفتابی برای برند «Moncler» و لباس‌هایی برای «Uniqlo» اشاره کرد. همکاری او با برند موینا که زیر مجموعه‌ای از برند لویی ویتون است، قدم بعدی او در دنیای مد محسوب می‌شود.


 


پریا پورمند
برگرفته از
فرل ویلیامز
لینک کوتاه

دیدگاه