گارانتی ۱۰ ساله اتاقک چوبی ضد زامبی

نویسنده:

۱۰:۵۲:۰۸

  
تصور کنید صداهای وحشتناکی می‌شنوید، دست‌های کرم‌خورده در را می‌خراشند و سعی دارند وارد اتاق شوند. آن‌ها می‌خواهند شما را بخورند. اما شما روی کاناپه می نشینید، پاهایتان را روی هم می‌اندازید و یک کنسرو گوشت میل می‌کنید. نگران نباشید. شما داخل یک اتاقک ضدزامبی هستید که توسط شرکت Tiger Log Cabins ساخته شده است. تنها کاری که در حال حاضر باید انجام دهید این است که در امنیت و رفاه کامل منتظر حمله زامبی‌ها باشید.

یک اتاقک چوبی به نام ZFC-1 طراحی شده که برای مقابله با زامبی‌ها است. ساختار این اتاقک شامل سه ساختمان متصل به هم است. این اتاقک دارای پنجره‌های باریک، دیوارها و درهای نیرومندی است. یک سیم خاردار اطرف این اتاقک وجود دارد که دریچه‌ای برای فرار در قسمت بالایش قرار داده شده است. این اتاقک یک اتاق نشیمن دارای ایکس‌باکس، تلویزیون و سیستم صوتی دارد. همچنین یک انبار سلاح نیز برای سلاح‌های ضد زامبی در این اتاقک تعبیه شده است. سیستم توالت، پارکینگ، آشپزخانه‌ای با مایکروویو و یک طبقه برای داشتن دید کامل از اطراف در این اتاقک قرار داده شده است. بخش باغچه نیز وجود دارد تا شما مجبور نباشید همانند سریال Walking Dead محوطه یک زندان متروکه را به زمین کشاورزی تبدیل کنید.

  
قیمت این اتاقک به تنهایی 113 هزار دلار است. اگر بخواهید برایتان نصب شود، باید 21 هزار دلار دیگر نیز بپردازید. برای برخورداری از دوربین‌های امنیتی، 3000 دلار و برای پنل‌های خورشیدی 5600 دلار دیگر لازم است. همچنین امکانات دیگری نیز مانند توپ آبی، چراغ‌های جستجو یا آتش پرتاب‌کن وجود دارد. به نظر می‌رسد این بسته از شمشیر سامورایی برخوردار نیست، در نتیجه شمشیرتان را همراهتان داشته باشید.

یکی از نکات جالب این اتاقک، گارانتی 10 ساله ضد زامبی آن است. این گارانتی ماهرانه‌ترین گارانتی جهان محسوب می‌شود. اگر به هر دلیلی این اتاقک خراب شود و چند زامبی وارد اتاقک شوند، احتمالاً صاحب اتاقک زنده نمی‌ماند که شکایت کند. این شرکت این گونه می‌گوید: «لطفاً توجه داشته باشید که ما به مدارک پزشکی حضور یک زامبی واقعی نیاز داریم».
تمام طرفداران داستان‌های زامبی می‌دانند که وجود پناهگاهی محکم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اگر شخصیت ریک در سریال Walking Dead یکی از این اتاقک‌ها را در اختیار داشت، کل داستان سریال از بین می‌رفت و سریالی وجود نداشت. حتی اگر تمام امکانات مقابله با زامبی این اتاقک را در نظر نگیریم، هنوز هم این اتاقک یک اتاقک زیبا و مجلل محسوب می‌شود. ضد زامبی بودن آن تنها یک مزیت جالب است.پریا اقدامی
 
برگرفته از
ضد زامبی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “گارانتی ۱۰ ساله اتاقک چوبی ضد زامبی”