مرسدس بنز کوپه S550 مدل ۲۰۱۵

نویسنده:

۰۳:۱۳:۲۰

خطوطی روان از بخش جلو به سوی عقب این اتومبیل سرازیر می‌شوند. تمام چراغ‌های این اتومبیل LED هستند. شکل این اتومبیل به نوعی است که در ترافیک نیز خودنمایی می‌کند، همه سر خود را به منظور پذیرش زیبایی آن تکان می‌دهند، نگاه‌ها خیره می‌شوند و هیچ کس نمی‌تواند با یک نگاه سیر شود. افرادی مجذوب این اتومبیل می‌شوند که اتومبیل خوب را تشخیص می‌دهند.

دکمه استارت این اتومبیل آلومینیومی است و از یک موتور V8 4.7 لیتری توربو دوقلو بهره می‌برد. این اتومبیل هفت دنده اتوماتیک دارد. توان آن 449 اسب بخار و گشتاور آن 516 پوند-فیت است. صدای موتور به قدری کم است که نمی‌توان بدون نگاه به سرعت‌سنج، تشخیص داد روشن است یا خاموش.

 فرمان، کنسول و بخش مرکزی با تعداد زیادی دکمه تزیین شده است. دو دکمه وجود دارد که با فشردن آن‌ها، شاسی و رانشگر آن به حالت اسپورت تبدیل می‌شوند و صدای موتور را می‌توان شنید. بخش داخل کابین از چرم و چوب پوشیده شده و بسیار جذاب است. رنگ قرمز داخل این اتومبیل جذابیت خاصی دارد. یک واسط کاربری لمسی در این اتومبیل قرار دارد. دوربین‌های دید در شب فناوری Night View Assist Plus با چراغ‌های چشمک‌زن و صدای بوق بلند به راننده هشدار می‌دهد. یکی دیگر از فناوری‌های این اتومبیل Active Curve Tilting است که جاده را تجزیه و تحلیل کرده و سر پیچ‌ها، اتومبیل را هدایت می‌کند. قیمت این اتومبیل 119900 دلار است.
 
پریا اقدامی
 
برگرفته از
Mercedes-Benz S550
لینک کوتاه

دیدگاه