Sony QX Smart Lens

نویسنده:

۰۸:۵۱:۳۴


دوربین گوشی تلفن همراه تان را متحول کنید
Sony QX10 یک دوربین با ظاهری مشابه به لنزهاست که از طریق Wi-Fi یا NFC به گوشی های هوشمند اندرویدی و یا آیفون ها متصل می شود. این دوربین از سنسور 18.2 مگاپیکسلی و زوم اپتیکال 10X برخوردار است و برای ثبت تصاویری با کیفیت و واضح با استفاده از کنترل های مجازی تلفن های هوشمند طراحی شده است.

حرکت آزادانه
با اینکه این لنز وزنی نزدیک به 105 گرم دارد اما پلاستیک نرم استفاده شده در ساخت آن به راحتی امکان آسیب دیدن آن با افتادن از دستان کاربر وجود دارد. بهتر است از روزنه تعبیه شده بر روی دوربین برای اتصال بند و امن تر نگاه داشتن آن استفاده کنید.

اندازه
همانطور که می بینید، لنز QX10 در هنگام اتصال به گوشی های هوشمند بزرگ و حجیم به نظر می رسد.

پیش از ثبت عکس، دقت کنید
در اینجا تصویری از منظره یاب را در نرم افزار Play memories Mobile مشاهده می کنید. نمی دانیم چرا اما گاهی رزولوشن صفحه کاملا به شکل پیکسل پیکسل در آمده و گاهی به شدت واضح است. ممکن است این مشکل از نقایص موجود در ارتباط با گوشی ناشی شده باشد.

کنترل های سخت افزاری
در بالای دوربین یک کلید روشن/ خاموش و دو میکروفن که برای ضبط صدای استریو در هنگام فیلمبرداری 1080p HD استفاده می شوند، تعبیه شده است.

کنترل‌های بیشتر
در کناره چپ هم کلید فیزیکی شاتر و کنترل بزرگنمایی دیده می شوند.

قدرت
QX10  به همراه یک باتری 630 میلی آمپری عرضه می شود. سونی می گوید باتری حدود 110 دقیقه یا ثبت 220 عکس دوام می آورد اما ما تنها قادر به ثبت 150 عکس و 80 الی 90 دقیقه فیلمبرداری با هر بار شارژ این باتری بودیم. باتری Sony QX10 با استفاده از پورت micro USB شارژ می شود.

برگرفته از
Sony QX Smart Lens
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه