حضور «شان بین» و «مت دیمن» در فیلم «The Martian»

نویسنده:

۰۳:۲۱:۳۹

شان بین، بازیگر 55 ساله انگلیسی قراردی برای بازی در این فیلم علمی تخیلی، با تم زنده ماندن در فضا که «مت دیمن» نیز در آن ایفای نقش می کند، بسته است.
این فیلم داستان یک فضانورد با بازی مت دیمن می‌باشد که بعد از آواره شدن در یک کلونی مریخی، سعی می‌کند تا زمانی که ناسا برای نجات او سر برسد زنده بماند. به گفته هالیوود ریپورتر، شان بین در این فیلم به عنوان یک مدیر پرواز ناسا ایفای نقش خواهد کرد.

از دیگر بازیگران این فیلم ستارگانی چون جسیکا چستین، کریستن ویگ، مایکل پنا و بازیگر مجموعه «House of Cards» کیت مارا هستند. ریدلی اسکات این کارگردان برجسته هالیوودی که فیلم هایی چون بلید رانر، بیگانه، گلادیاتور، پرومتئوس و گانگستر آمریکایی را کارگردانی کرده است، تهیه کنندگی این فیلم را نیز بر عهده دارد.  فیلم جدید و حماسی او «Exodus: Gods and Kings» که داستان حضرت موسی را بازگو می‌کند ماه دسامبر در سینماها به نمایش درخواهد آمد.

شان بین به تازگی بازی در فیلم‌های عملی تخیلی «Pixels» و «Jupiter Ascending» را تمام کرده است. او همچنین در مجموعه تلویزیونی جنایی شبکه فاکس «Legends» حضور دارد و از دیگر مجموعه‌های تلویزیونی با بازی او می توان «Game of Thrones»، «Family Guy» و «Missing» را نام برد.
فیلم «The Martian» در بیست و پنجم نوامبر سال 2015 در سینماها اکران می‌شود.

پریا پورمند
 

برگرفته از
The Martian
لینک کوتاه

دیدگاه