ویدئوی تبلیغاتی و تصاویر لو رفته BMW X5 M و X6 M مدل 2015

نویسنده:

۰۳:۴۴:۰۶

تصاویر لو رفته از شاسی‌بلند BMW X5 M قبل از رونمایی در نمایشگاه LA Motor Show در ماه نوامبر ثبت شدند. این اتومبیل جدید سریع‌ترین و قدرتمندترین 4*4 محسوب می‌شود که این شرکت تاکنون تولید کرده است.
تصاویر متفاوتی از اتومبیل X5 M در مکان‌های مختلف و در حین تست ثبت شدند، اما این تصویر ذیل واضح‌ترین تصویر است. به نظر می‌رسد همانند خصوصیت سری M اتومبیل‌های BMW ظاهر و بدنه‌ای خشن دارد. سپر جلوی این اتومبیل گودتر و هواکش‌های آن خشن تر هستند.
از ویژگی‌های دیگر این اتومبیل استفاده بیشتر از آلیاژ‌های سبک و مشکی رنگ است. در قسمت عقب، اگزوز چهار تایی BMW اشاره به قدرت عظیم این اتومبیل دارد. داخل این اتومبیل را نمی‌توان به راحتی دید، اما منتظر صندلی‌های اسپرت بزرگ‌تر و بالشتک‌های کناری دینامیک همانند اتومبیل BMW M5 باشید.
مشخصات موتور این اتومبیل هنوز اعلام نشده، اما پیش‌بینی می‌شود این شرکت از مدل جدید یک موتور V8 4.4 لیتری توربوی دوقلو استفاده کند که در حال حاضر در مدل‌های M5 و M6 وجود دارد.
با توجه به مدل قبلی که رانشگری مشابه این مدل دارد و توان آن 547 اسب بخار و گشتاور آن 680 نیوتن متر است، احتمالاً توان X5 M، 600 اسب بخار یا حتی بیشتر خواهد بود. این امر باعث می‌شود شتاب مدل قبلی  که 4.7 ثانیه بود، بهبود یابد.
از آن جا که شرکت BMW از دست عکاسان جاسوس که مدام مدل‌های جدید این شرکت را لو می‌دهند، عصبانی شده است، یک ویدئوی تبلیغاتی منتشر کرده که در آن X5 M و X6 M این عکاسان را خیره می‌کند.
پیش‌بینی می‌شود X6 M از همان پلت‌فرم و رانشگر X5 M برخوردار باشد، اما پروفایل کوپه X6 مدل 2015 را داشته باشد. همچنین احتمالاً سیستم تعلیق آن همانند قبل اسپرت خواهد بود.
در اواسط ماه آینده یعنی نوامبر شاهد رونمایی از هر دو مدل خواهیم بود که احتمالاً از اوایل سال جدید به فروش گذاشته خواهند شد.

پریا اقدامی
 

برگرفته از
BMW X5 M - X6 M
لینک کوتاه

دیدگاه