انتشار اولین تریلر رسمی فیلم «The Avengers: Age of Ultron»

نویسنده:

۰۸:۳۰:۳۴

در حالی که تیم ابرقهرمانان «اونجرز»(انتقام گیران) شامل آیرون من، کاپیتان آمریکا، هالک، بیوه سیاه و بقیه برای مبارزه با یک روبات فوق هوشمند بار دیگر دور هم جمع می‌شوند، جمله «من سرانجام از قید بندهایم آزاد شده‌ام» که به صورت ترسناکی ادا شده در این تریلر شنیده می‌شود.(این جمله از یکی از آهنگ‌های انیمیشن پینوکیو دیسنی برداشته شده-از آن‌جایی که اونجرز هم متعلق به دیسنی است و داستان هم در مورد یک روبات است.)

مارول قصد داشت تا تریلر جدید فیلم «The Avengers: Age of Ultron» را هفته آینده مابین مجموعه تلویزیونی «Marvel's Agents of SHIELD» شبکه ABC نشان دهد، اما نسخه بی کیفیت این تریلر راه خود را به اینترنت پیدا کرد و مارول تصمیم گرفت تا خود نسخه HD این تریلر را منتشر کند. مارول در پی انتشار این تریلر به شوخی در توییتر خود نوشت: "لعنت به هایدرا."
فیلم «Avengers» به کارگردانی جاس ویدن که در سال 2012 اکران شد، با فروش 1.5 میلیارد دلاری در باکس آفیس به سومین فیلم پرفروش تاریخ سینما بدل شد. کریس ایوانز، اسکارلت جوهانسن، رابرت دانی جونیور، مارک روفالو و کریس همزورت در نقش‌های قبلی خود در این فیلم جدید نیز حضور دارند. همچنین بازیگران جدیدی چون آرون جانسون و الیزابت اولسن نیز به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند.

مارول همراه با انتشار تریلر این فیلم، پوستر جدیدی نیز منتشر کرده است. فیلم  «The Avengers: Age of Ultron» در تاریخ اول مه 2015 در سینماهای جهان اکران می‌شود.

 
پریا پورمند
 
برگرفته از
The Avengers: Age of Ultron
لینک کوتاه

دیدگاه