عکس‌های فقیرترین کودکان لندن در اوایل ۱۹۰۰

نویسنده:

۱۱:۵۱:۳۸

برای مدت 100 سال، این تصاویر در آلبوم‌های خانوادگی پنهان مانده بودند. اما در حال حاضر عکس‌های عکاس آماتور، "هوراس وارنر" (Horace Warner) از پرتره‌های صمیمی و خودمانی فقیرترین کودکان لندن، برای اولین بار به چاپ رسیده‌ است. The Gentle Author بیان می‌کند که چگونه تصاویر وارنر بالاخره آشکار شدند. نگاهی اجمالی به جهان فراموش شده فقیرترین کودکان لندن در اوایل 1900 می‌اندازیم.
 
سلیا کامپتون در ماه آپریل سال 1886 به دنیا آمد. چارلز و مری کامپتون، مادر و پدر او بودند که سلیا یکی از نه فرزند آنان بود. فقط شش فرزند آن‌ها تا بزرگسالی زنده ماندند. در 25 ژانویه سال 1904، او با جورج که 10 سال از او بزرگتر بود ازدواج کرد. آن‌ها فرزندی نداشتند. او پس از مرگ جورج در سال 1933 دوباره ازدواج کرد، و به یک وام دهنده پول تبدیل شد و در سال 1966 در سن 80 سالگی درگذشت.

توماس نیل در تاریخ 1 سپتامبر 1891 به دنیا آمد، مادر و پدر او، ویلیام و الیزا نیل بودند. الیزا مادر او، از خستگی و فرسودگی در سال 1897 درگذشت. تامی و دو برادرش سرباز شدند و در جنگ جهانی اول جنگیدند، تامی در میدان جنگ در 9 اکتبر 1917 کشته شد.

چارلی لانگ در 10 نوامبر 1892 متولد شد، از بین هشت فرزند، او کوچکترین فرزند پدر و مادر خود، ویلیام و آن بود.

 نلی و آنی لیون در سال 1901 و سال 1895 متولد شدند، فرزند نهم و ششم از بین ده کودک آنی و ویلیام لیون، که هر دو دست‌فروشان خیابانی بودند. تنها نیمی از کودکان لیون جان سالم به در بردند و به بزرگسالی رسیدند.

آدلاید اسپرینگت، در فوریه سال 1893 متولد شد. هر دو پدر و مادر او از فروشندگان خیابانی بودند. خواهران دوقلو آدلاید، الن و مارگارت، در هنگام تولد فوت کردند. خواهر دیگر او، سوزانا، در چهار سالگی درگذشت.

کودکان در روز شستشو.

کوچه‌ای در Spitalfields.

 
یاسمن فراهانی فرد

 
برگرفته از
فقیرترین کودکان لندن
لینک کوتاه

دیدگاه