Outlast 2 در دست ساخت است

نویسنده:

۰۸:۱۹:۱۴

موسس این استودیو، Philippe Morin، اعلام کرد که Outlast 2 در دست ساخت می‌باشد.
او در صبحت‌های خود با سایت Bloody Disgusting گفت:"بعد از آنکه بازی را برای کنسول اکس‌باکس وان عرضه کردیم، برای مدتی وضعیت خودمان را بررسی کرده و به سرعت به این نتیجه رسیدیم که باید بازی ترسناک دیگری بسازیم.
بنابراین، درست است ما در حال ساخت Outlast 2 هستیم."

مورین تایید کرد که نسخه دوم این عنوان نیز سبک ترسناک داشته و در همان دنیای نسخه اول اتفاق می‌افتد، با این تفاوت که شامل شخصیت‌ها و ویژگی‌های تازه‌ای خواهد بود.
او افزود:" ممکن است ما روزی به تیمارستان Mount Massive بازگردیم، اما در حال حاضر ما ایده‌ها و طرح‌های جدیدی داریم که می‌خواهیم آن‌ها را جامه عمل بپوشانیم و عقیده داریم که در حال ساخت عنوانی خاص هستیم.

ما همچنان یک استودیو کوچک(12 نفره) هستیم، پس به زمان بیشتری برای عرضه بازی جدیدمان نیاز دارم، اما امیدوارم که در نهایت ارزشش را داشته باشد."
هیچ اطلاعاتی از پلتفورم‌ها و حتی داستان بازی اعلام نشد.
مورین در این باره گفت:" بخشی از لذت یک عنوان ترسناک آن حس کشف و جستجو بازی و داستان است. پس من ترجیح می‌دم در حال حاضر اطلاعاتی بیشتری را فاش نکنم."
نسخه اول این بازی در انتهای سال 2013 برای کامپیوترهای شخصی و پس از آن برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان عرضه و با استقبال خوبی از طرف منتقدین و گیمر‌ها مواجه شد.
 
پدرام بهادری
 

برگرفته از
Outlast 2
لینک کوتاه

دیدگاه