امکان دسترسی به GPS و پخش موسیقی آفلاین در ساعت‌های هوشمند اندرویدی

نویسنده:

۱۰:۴۹:۴۳

این چه کاربردی برای شما خواهد داشت؟ این یعنی ساعت هوشمند شما می‌تواند موقعیت مکانی شما را بدون نیاز به گوشی هوشمندتان تشخیص دهد. به عبارت دیگر شما می‌توانید گوشی هوشمند خود را در خانه بگذارید و با ساعت هوشمندتان مسیر خود را پیدا کنید.
ابزارهای پوشیدنی اندرویدی اخیراً به همراه یک گام‌شمار ارائه می‌شوند و برخی از آن‌ها از قابلیت کنترل ضربان قلب برخوردار هستند. در نتیجه ارائه GPS نشان می‌دهد که شرکت گوگل سعی دارد تا بازار ابزارهای تناسب اندام را نیز در اختیار بگیرد.

در حال حاضر، تنها دستگاه پوشیدنی اندرویدی که از GPS برخوردار است، ساعت هوشمند سونی 3 است، اما این خبر مطمئناً مورد پسند LG ، سامسونگ و موتورولا نیز واقع خواهد شد تا در محصولات جدید خود از GPS استفاده کنند.
علاوه بر این، شرکت گوگل پخش موسیقی به صورت آفلاین بر روی ابزارهای پوشیدنی اندرویدی را نیز امکان‌پذیر ساخته است. شما می‌توانید آهنگ‌هایی را بر روی ساعت هوشمند خود ذخیره کرده و از طریق هدفون‌های بلوتوث به آن‌ها گوش کنید.

بالاخره، خبرهای خوبی برای کسانی که به دنبال اپلیکیشن‌های ساعت‌های اندرویدی در Google Play هستند، وجود دارد. از سوم ماه نوامبرتولیدکنندگان می‌توانند اپلیکیشن‌هایی برای پلت‌فرم ساعت‌های هوشمند ارائه کنند. این بدین معنی است که بخش مشخصی از Google Play به این اپلیکیشن‌ها اختصاص خواهد یافت.

پریا اقدامی
 

برگرفته از
ساعت‌های هوشمند
لینک کوتاه

دیدگاه