اپیسر فلش مموری‌های OTG AH730 و AH750 را معرفی کرد

نویسنده:

۰۱:۲۹:۰۵

فلش مموری‌های AH730/AH750 با دو اینترفیس USB 2.0 و USB 3.1 Gen1 بسیار باریک طراحی شده اند و فقط ۴٫۵ گرم وزن دارند. این دو محصول با بدنه فلزی براق که دارای درب با قابلیت ۳۶۰ درجه چرخش ساخته شده‌اند تا محافظت بهتری از محصول را فراهم کند. یک سوراخ بر روی این محصول تعبیه شده که به شما اجازه می‌دهد این فلش مموری را به لوازم شخصی خود آویزان کنید.

دیگر محدودیت ندارید: حافظه تلفن همراه خود را با سرعت انتقال بالا ارتقاء دهید

برای خالی کردن حافظه فلش یا مشاهده ظرفیت آن میتوانید فلش را به موبایل وصل کنید یا این که محصول را به کامپیوتر خود وصل کنید و از سرعت بالای AH750 USB 3.1 Gen1  و AH730 UEB2.0  لذت ببرید. اگر می‌خواهید فیلم مورد علاقه‌تان را بدون استفاده از حجم گوشی خود مشاهده کنید می‌توانید آن را از کامپیوتر خود به این فلش مموری‌ها انتقال داده و آن را به گوشی وصل کنید و در هرکجا و هر زمان آن را مشاهده کنید.

چرخش ۳۶۰ درجه: چرخش به هر جهت تنها با یک حرکت

تیغه فلزی دور این محصول می‌تواند به راحتی بچرخد و قسمتی که بلا استفاده است را محافظت کند. این درپوش متصل به محصول بوده و به هیچ عنوان از آن جدا نمی شود همچنین باعث میشود شما نگران گم شدن آن نباشید.

 

سازگاری با انواع نرم افزار‌ها

این محصول در حافظه های ۸G,16G,32G و ۶۴G ارائه شده که با دستگاه‌های اندرویدی که دارای عملکرد OTG می‌باشند سازگار است، در کامپیوتر‌ها هم به همین صورت می‌باشد که شامل: Windows 10/8/8.1/7, Linux Kernel 2.6.X and MAC OS 10.6.X و بالاتر می‌شود. برنامه FileBridge مخصوص شرکت اپیسر می‌باشد که طراحی شده برای مدیریت فایل‌های فلش مموری بر روی گوشی. از برنامه استفاده کنید و از عملکرد سریع و آسان آن لذت ببرید.

برگرفته از
اپیسر
لینک کوتاه
برچسب ها