مجسمه آزادی برای هالووین لباس می‌پوشد؟

نویسنده:

۰۴:۲۵:۵۴


مجسمه آزادی برای اولین بار در 128 سال عمر خود، برای هالووین لباس خواهد پوشید. اثر "فردریک آگوست بارتولدی" (Frédéric Auguste Bartholdi) با یک پاپیون 30 در 60 فوتی، به عنوان بخشی از کمپین "نیک گراهام" (Nick Graham) بنیان‌گذار "جو باکسر"، برای تبلیغ خط جدید لباس‌های مردانه می‌باشد.

گراهام به اخبار ABC گفت "من داشتم به چیزی فکر می‌کردم که به نظرم انجام دادنش می‌تواند سرگرم کننده باشد، مثلا لباس پوشاندن جایی بسیار بزرگ… اما کوه راشمور خیلی از این‌جا دور بود، بنابراین بهترین گزینه بعد از آن، مجسمه آزادی است." البته، لباس پوشاندن مجسمه آزادی 151 فوتی اصلا کار آسانی نیست. دو هلیکوپتر در مقابل مجسمه در حال پرواز خواهند بود، و پاپیون 35 پوندی را در مقابل بنای تاریخی برای چند ساعت آویزان نگه خواهند داشت. اگر همه طرح با توجه به برنامه پیش رود، این توهم را ایجاد می‌کند که مجسمه لباس یونانی خود را با پاپیون‌های رنگ‌های مختلف، یکی سیاه و یکی نارنجی و ترکیب نارنجی با خال‌های سفید، تزیین کرده است.
این کار باورنکردنی به نظر می‌رسد، اما ظاهرا واقعی است. " لباس پوشاندن" مجسمه، برای ساعت 8:00 صبح روز 31 اکتبر برنامه‌ریزی شده است و نیک گراهام در جواب روزنامه‌نگار، "کیت جاکوبسن" به رسانه تایید کرد "بله، واقعا اتفاق می‌افتد".

البته انجام این کار نیاز به مجوز خاص دارد و روشن نیست که آیا گراهام این مجوز را دارد یا خیر. FAA ادعا می‌کند که "هیچ‌گونه درخواستی مبنی بر اجازه برای حمل پاپیون غول‌پیکر از طریق هلیکوپتر در مقابل مجسمه آزادی دریافت نکرده است." بنابراین آیا این واقعی است؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.
 
یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
هالووین
لینک کوتاه

دیدگاه