تغییرات جنسیس هیوندای + ویدیو

نویسنده:

۰۹:۴۸:۵۵

شرکت هیوندای و Toca با اتومبیل Steel Phoenix به دنبال رقابت با سدان‌های فوق‌سریع آلمانی مانند BMW M5 و Mercedes E63 AMG هستند. این اتومبیل کانسپت از یک موتور جدید V8 5.0 لیتری هیوندای برخوردار است که توان آن 600 اسب بخار است. شرکت Toca علاوه بر افزودن توربوی دوقلو به موتور جنسیس، تغییرات دیگری را نیز در آن ایجاد کرده است. این اتومبیل دو خنک کننده داخلی Garret ، سوپاپ‌های افزایش کنترل از TiAL و یک سیستم خنک کننده خاص روغن از Earl دارد. موتور جدید این اتومبیل از طریق یک سیستم اگزوز دوقلوی ARK Performance هوا را بیرون می‌دهد.

شرکت Toca به منظور تحمل چنین قدرتی، سیستم ترمز و شاسی جنسیس را نیز تغییر داده است. این اتومبیل از یک سیستم تعلیق هوای AirREX برخوردار است که ارتفاع اتومبیل را کاهش می‌دهد تا عملکرد بهتری در جاده داشته باشد. ترمزهای جلو نیز به دیسک‌های 380 میلی‌متری مجهز شده‌اند که با کالیپرهای 8 سوپاپی نگه داشته می‌شوند. ترمزهای عقب دارای دیسک 356 میلی‌متری و کالیپرهای 6 پیستونی هستند.

چرخ‌های 21 اینچی این اتومبیل از تایرهای Toyo Proxes T1R برخوردار هستند.
داخل این اتومبیل از صندلی‌های سفید و مشکی، فیبر کربنی، سیستم استریو Rockford Fosgate پوشیده شده است. این سیستم استریو از یک صندوق عقب جدید بهره می‌برد که صدای اتومبیل و سخت‌افزار تعلیق هوای اتومبیل را در خود جای می‌دهد. همچنین شرکت Toca لوگوی خود را در قسمت پشتی سر صندلی‌ها قرار داده است.

جنسیس Steel Phoenix در نمایشگاه SEMA به نمایش گذاشته خواهد شد که از 4 الی 7 نوامبر برگزار می‌شود.
 

پریا اقدامی
 
برگرفته از
Hyundai Genesis
لینک کوتاه