[اعلامیه ZTE] سفری رویایی به سرزمین لبخندها با خرید گوشی‌های هوشمند ZTE

نویسنده:

۰۴:۵۷:۴۲

شما می توانید با شرکت در جشنواره پاییزی گوشی های زد تی ای تا تاریخ اول دی ماه 1393 یکی از 10 برنده خوش شانس هفت شب خاطره انگیز در سال جدید میلادی به سرزمین لبخندها باشید.
شرایط شرکت در جشنواره
جهت شرکت در جشنواره مشخصات زیر را به شماره 10007755 ارسال نمایید:
شماره تلفن فروشگاه، شهر، IMEI گوشی خریداری شده
مثال: 7654321، اهواز، 354525151011121
شایان ذکر است قرعه کشی طی مراسمی با حضور نماینده دادگستری، مدیران شرکت، فروشندگان و شما خریداران گرامی انجام خواهد شد.
نکات مهم
  1. به منظور رعایت عدالت در شانس برنده شدن مشتریان در کلیه شهرستانها، هر استان با سهمیه ای مشخص در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.
  2. نگهداری اصل فاکتور فروشگاه تا روز قرعه کشی الزامی است.
  3. همراه داشتن کارت شناسایی معتبر در روز قرعه کشی الزامی است.
معرفی مدل های جشنواره:
در حال حاضر با خرید مدل های Nubia Z5s Mini، Grand S Lite، Grand Memo Lite، Blade L2 و G Pro V829 می توانید علاوه بر بهره مندی از یک گوشی هوشمند، در جشنواره پاییزی زد تی ای نیز شرکت نمایید.

خدمات ZTE
شرکت ZTE جهت ارائه خدمات ویژه و متفاوت به کاربران ایرانی، اقدام به ارائه گارانتی 2 ساله برای محصولات خود، انجام Quick Service و یا خدمات سریع در کمتر از 2 ساعت برای تمامی گوشی ها با هر نوع خرابی، استفاده از قطعات اوریجینال ZTE و بهره مندی از تکنسین های زبده و آموزش دیده کرده است تا آرامش خیال بالایی را برای کاربران این برند فراهم نماید.
این کمپانی عظیم و خلاق چینی که در حال توسعه بخش موبایل خود در تمامی نقاط جهان است با ورود به بازار کشورمان اقدام به عرضه گوشی های هوشمند با کیفیت و متناسب با سلیقه کاربران ایرانی نموده است. علاوه بر آن شرکت پارس سامتل نیز به عنوان نماینده انحصاری این برند معتبر در کشورمان این گوشی ها را به هموطنان عزیز ارائه می دهد.
 

برگرفته از
جشنواره پاییزی
لینک کوتاه