طولانی‌ترین زنجیره سلفی در گینس

نویسنده:

۰۶:۱۶:۵۷

کمپانی بین‌المللی LAVA، یک شرکت در حال رشد و توسعه در صنعت گوشی تلفن همراه، اقدام به ثبت رکورد جهانی طولانی‌ترین زنجیره عکس سلفی کرده است. 816 دانشجو در جشنواره سالانه موسسه فناوری هند (IIT) در دهلی نو قرار گذاشتند تا در این مراسم، برای عکس سلفی گرفتن، توسط کمپانی LAVA شرکت کنند. در این برنامه، بیش از 800 عکس در دانشگاه IIT دهلی کلیک شد.

طی چند روز گذشته LAVA تلاش کرده است تا همراه با تیم IIT دهلی، اطمینان حاصل کنند که تمام دستورالعمل‌های مشخص شده توسط رکوردهای جهانی گینس درست انجام شده باشد. شرکت کنندگان در این برنامه از پیش دعوت شده و ثبت نام به عمل آورده‌اند. هر عکاسی از خود و دو نفر در کنار خود، سلفی گرفته و همه عکس‌ها توسط 5 Lava Iris X گرفته شده است.

این تلفن هوشمند با ویژگی‌های دوربین عالی آن، دارای یک دوربین جلو با 5.0 MP همراه با فلاش، فوکوس اتوماتیک و لنز واید می‌باشد. "تارون ورما" (Tarun Verma) بازاریاب LAVA بیان می‌کند "ما می‌خواهیم از دانش آموزان، دانشجویان، شرکت کنندگان و داوطلبان برای حمایت بی حد و حصر خود از این برنامه تشکر کنیم. این یک لحظه افتخارآمیز برای هر یک از ما می‌باشد که با هم برای به شهرت رساندن یک برند هندی تلاش کرده‌ایم. این اتفاقی منحصر به فرد است و ما مطمئن هستیم که تلاش‌های ما در این زمینه منجر به موفقیت می‌شود."
 
یاسمن فراهانی فرد
 

 

برگرفته از
سلفی
لینک کوتاه

دیدگاه