توریست فرانسوی به «ریچارد گی‌یر» پیتزا می‌دهد

نویسنده:

۰۶:۴۷:۵۱

 
گردشگر 42 ساله فرانسوی، از روی محبت قلبی، باقی مانده پیتزای خود را به یک مرد بی‌خانمان داد. یا حداقل این چیزی بود که او فکر می‌کرد! زیرا او بعدا متوجه شد که به جای مرد بی بضاعت، یک آیکون هالیوودی به نام "ریچارد گی‌یر" (Richard Gere) رو به رویش قرار گرفته است.

"کارین گمبو" (Karine Gombeau) در خارج از ایستگاه بزرگ مرکزی در حدود 05:45 ایستاده بود که مرد بی‌خانمانی را می‌بیند که در زباله‌ها و کیسه‌ها غذا پیدا می‌کند و می‌خورد. او باقی پیتزای خود را نزد مرد فقیر می‌برد و می‌گوید "متاسفم، اما پیتزا سرد است" و مرد جواب می‌دهد "از شما بسیار سپاسگزارم. خداوند به شما برکت دهد."

کارین این را نمی‌دانست، تا زمانی که دو روز بعد او عکس خودش را در یک روزنامه دید و مرد فقیر، بازیگر بزرگ سینمای هالیوودی از آب درآمد. ریچارد در فیلم‌های بسیار معروفی چون "Pretty Woman" و "An Officer and a Gentleman" ایفای نقش کرده است. گی‌یر برای فیلمبرداری فیلم بعدی خود "Time Out of Mind" در منهتن بود که خود را خیلی طبیعی شبیه به آوارگان درست می‌کند.

کارین گفت که زمانی که او را برای پیدا کردن غذا در سطل زباله دید، تحت تاثیر قرار گرفته بود. "این واقعا برای من غم‌انگیز است که بدانم ما غذا هدر می‌دهیم و عده‌ای هیچ چیز برای خوردن ندارند." بنا به گزارش‌ها، گی‌یر توسط دوربینی که بسیار دورتر از او و در ایستگاه بزرگ مرکزی قرار گرفته بود، بدون این‌که مردم متوجه شوند فیلم‌برداری می‌شد.      

 

یاسمن فراهانی فرد
برگرفته از
ریچارد گی‌یر
لینک کوتاه

دیدگاه