فیلم جدید «Terminator» داستانی جدید را روایت می‌کند

نویسنده:

۱۰:۱۲:۵۴

کمپانی پارامونت تابستان سال آینده پنجمین فیلم از مجموعه فیلم‌های «نابودگر»(Terminator) را اکران خواهد کرد. آخرین فیلم این مجموعه(Terminator Salvation) شش سال پیش اکران شده بود. در فیلم جدید بازیگرانی چون جیسون کلارک(سیاره میمون‌ها)، امیلیا کلارک(بازی تاج و تخت)، مت اسمیت(دکتر هو) و البته آرنولد شوارتزینگر حضور دارند.

به گزارش مجله «Entertainment Weekly» پنجمین فیلم این مجموعه تاریخ داستانی این فیلم‌ها را از نو خواهد نوشت. اگر شما اولین فیلم «نابودگر» ساخته جیمز کامرون را دیده باشید، با داستان آن آشنا هستید: روباتی از آینده(با بازی آرنولد شوارتزینگر) به سال 1984 فرستاده می‌شود تا زنی به نام سارا کانر(با بازی لیندا همیلتون) را که در آینده صاحب پسری خواهد شد که رهبری انسان‌ها در مقابل روبات‌ها را بر عهده می‌گیرد، بکشد.

اما به گزارش اینترتینمت ویکلی، تمامی این داستان تغییر خواهد کرد؛ "سارا کانر آن دختر معصوم مو بلوند و ضعیف در فیلم اول و یا آن زن قوی ورزشکار در فیلم دوم نیست. در واقع سارا کانر در سن 9 سالگی توسط یک روبات نابودگر یتیم شده است. اما او توسط روباتی دیگر-یک مدل قدیمی T800 که برای محافظت برنامه ریزی شده است، بزرگ می‌شود و در کار با انواع سلاح بسیار حرفه‌ای است."
فیلم جدید با بودجه 170 میلیون دلاری ساخته می‌شود و آلن تیلور(Thor: The Dark World) کارگردانی آن را به عهده دارد. فیلم «Terminator: Genisys» جولای سال 2015 در سینماها اکران می‌شود.

پریا پورمند

برگرفته از
Terminator
لینک کوتاه

دیدگاه