«کریستین بل» استیو جابز نخواهد شد

نویسنده:

۱۱:۰۱:۵۲

به گفته منابع آگاه، کریستین بل از پروژه زندگینامه استیو جابز که توسط «دنی بویل» کارگردانی می‌شود، کناره گیری کرده است. فیلمنامه این فیلم که متعلق به کمپانی سونی پیکچرز است، توسط «آرون سورکین» نوشته شده و اسکات رودین، گایمون کَسِدی و مارک گوردن تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند و قرار بود تا فیلمبرداری این فیلم در زمستان امسال آغاز شود.
کارگردان این فیلم «بویل» در حال ملاقات با بازیگران این فیلم است و «سِت روگان» نقش «استیو وازنیاک» یکی دیگر از بنیانگذاران شرکت اپل را بازی می‌کند. هنوز مشخص نیست که جدایی کریستین بل چه تأثیری در لیست بازیگران فیلم خواهد گذاشت.

به نظر می‌رسد که کریستین بل بعد از تفکر فراوان و داشتن احساسات ضد و نقیض، سرانجام به این نتیجه رسیده که او برای بازی در این نقش مناسب نیست و کناره گیری خود را اعلام کرده است. گفته می‌شود که فیلمنامه این فیلم به سه قسمت مجزا تقسیم شده که در مورد محصولات اصلی شرکت اپل و زندگی جابز، و داستان شکل گرفتن اپل، زمانی که جابز آن را ترک می‌کند و بازگشت دوباره او به این شرکت است.

در روز بیست و سوم اکتبر، «سورکین» نویسنده فیلمنامه این فیلم اعلام کرد که بل این نقش را بازی می‌کند: "ما بهترین بازیگر حال حاضر در یک گروه سنی خاص را لازم داشتیم و آن هم کریس بل است. او لازم نبود تا در مصاحبه شرکت کند، ما فقط با هم ملاقاتی داشتیم."
کریستین بل دومین بازیگر مشهوری است که در انتها پیشنهاد بازی در نقش استیو جابز را رد می‌کند. لئوناردو دی‌کاپریو نیز برای بازی در نقش جابز، این نابغه تکنولوژی، انتخاب شده بود ولی مذاکرات با او حتی آغاز هم نشد.

پریا پورمند
 

برگرفته از
کریستین بل
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “«کریستین بل» استیو جابز نخواهد شد”