«مینیون‌ها» در سینماها + تریلر

نویسنده:

۱۱:۱۸:۳۸

اولین تریلر انیمیشن «مینیون‌ها» که توسط کمپانی‌های یونیورسال و «Illumination Entertainment» ساخته شده است نیز به صورت آنلاین منتشر شد. در این فیلم جدید، ما خواهیم دید که «کوین»، «استیو»، «باب» و بقیه این موجودات پرحرف و با نمک از کجا آمده‌اند و به گفته «کریس ملِندانری» رئیس شرکت «Illumination Entertainment»، ما در زمان بسیار به عقب باز خواهیم گشت تا مینیون‌ها را هنگامی که هنوز با «گرو»(شخصیت اصلی انیمیشن Despicable Me با صدای استیو کارِل) آشنا نشده‌اند، ببینیم…به گفته او در واقع:
 "ما فیلم مینیون‌ها را در آغاز زمان وقتی که مینیون‌ها موجوداتی تک سلولی هستند شروع می‌کنیم و تا دهه 1960 در لندن و نیویورک داستان آن‌ها را دنبال می‌کنیم. هدف مینیون‌ها همیشه این بوده که به بزرگترین و بدجنس‌ترین شخصیت منفی که می‌توانند پیدا کنند، خدمت کنند. اما در طی سال‌ها آن‌ها از روی اتفاق و بدشانسی باعث مرگ رهبر و اربابشان شده‌اند. این فیلم داستان جستجوی آن‌ها برای پیدا کردن رهبری جدید است و شخص مورد نظر آن‌ها به اولین ابرشخصیت منفی زن «اسکارلت اُوِرکیل»(با صداپیشگی سندرا بولاک) تبدیل می‌شود." و این داستان اصلی برای این فیلم انیمیشن است. البته به نظر می‌رسد که مینیون‌ها در منقرض شدن دایناسورها، ساخته شدن اهرام مصر و شروع یک جنگ هم دست داشته‌اند.

کایل بالدا و پیِر کافین به طور مشترک کارگردانی این فیلم انیمیشن را بر عهده داشته‌‍‌اند و استیو کارِل، سندرا بولاک، جان هَم، دِیو رازن‌بام، کیتی مکستون و جنیفر ساندرز در آن به صداپیشگی می‌پردازند. مینیون‌ها در تاریخ 26 ژوئن سال 2015 به سینماها می‌آید. 

پریا پورمند
 
برگرفته از
مینیون‌ها
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “«مینیون‌ها» در سینماها + تریلر”