قیمت گذاری احتمالی اپل‌واچ: بدنه فولادی و طلایی، از ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار

نویسنده:

۱۱:۳۷:۳۵

سایت فرانسوی iGen به نقل از منابع ناشناس گزارش می‌کند که اپل قصد دارد ساعت هوشمند خود را با قیمت ۵۰۰ دلار برای نسخه با بدنه استیل روانه بازار کند. مدلهای Edition که بدنه‌ای طلایی دارند ۴ تا ۵ هزار دلار قیمت خواهند داشت. البته اپل‌واچ اسپورت به عنوان ارزانترین مدل، احتمالا ۳۵۰ دلار قیمت‌گذاری می‌گردد.
 
در حالی که این سایت پیش از این زمان عرضه محصولات تازه اپل را با دقت بالایی پیش‌بینی کرده، اما اظهارات اخیر آن هنوز قابل تایید نیستند و این موضوع به گذر زمان نیاز دارد.
 
پیش‌بینی‌های قبلی که توسط برخی جواهرسازان مشهور و تحلیل‌گران صنعتی انجام شده بود، از قیمت تمام شده ۱۲۰۰ دلاری برای مدل‌های ادیشن اپل‌واچ سخن می گفتند. ساعتهای هوشمندی که با بدنه آبکاری شده با طلای ۱۸ عیار و صفحه کریستال یاقوت کبود عرضه خواهد شد و مجموعه‌ای از بندهای عالی برای آن ارائه می‌گردند. هنوز مشخص نیست که بدنه این ساعت‌ها از طلا باشد یا اینکه با آلیاژ طلا روکش شود. اما حداقل می‌دانیم که مدل‌های فلزی آن دو برابر استاندارد معمول محکم هستند.
 
علاوه بر این، منبع فرانسوی مدعی  است اپل‌واچ روز ولنتاین سال آینده عرضه خواهد شد.
 
تنها چیزی که تا کنون در خصوص این ساعت‌ها تایید شده، صحبتهای اپل در مراسم ماه سپتامبر است.  اپل در آن زمان گفت ساعتهایش با حداقل قیمت ۳۵۰ دلار و در سه مدل اسپورت، معمولی و ادیشن عرضه خواهند شد. مدل اسپورت که ارزانترین است با بدنه آلیاژ آلومینیوم عرضه می‌شود و دو مدل دیگر به ترتیب بدنه فولاد ضدزنگ و طلای ۱۸ عیار خواهند داشت.
 

عباس واحدی
 
 

برگرفته از
Gold Apple Watch Edition
لینک کوتاه

دیدگاه