«داستان اسباب بازی ۴» در راه است!

نویسنده:

۱۰:۲۱:۵۸

مدیر شرکت پیکسار «جان لَسِتِر» که ریاست بخش انیمیشن دیسنی را نیز بر عهده دارد، کارگردانی فیلم چهارم «داستان اسباب بازی» را که در سال 2017 اکران می‌شود، بر عهده خواهد داشت. لستر دو فیلم اول داستان اسباب بازی را کارگردانی کرده است.

او می‌گوید که تیم او ایده‌ای جدید برای این مجموعه دارند و «او نمی‌تواند از فکر کردن به آن خودداری کند»، همچنین چهارمین فیلم داستان اسباب بازی «فصلی جدید در زندگی اسباب بازی‌ها باز خواهد کرد.»

داستان اسباب بازی محصول سال 1995، اولین فیلم انیمیشن تمام کامپیوتری بود که با اقبال عمومی مواجه شد. لستر می‌گوید: "ما این شخصیت‌ها را واقعا دوست داریم، آن‌ها برای ما مثل خانواده هستند. ما با آن‌ها هیچ فیلمی نمی‌سازیم، مگر این که ایده کار بهتر و یا مانند فیلم‌های قبل باشد."

فیلم داستان اسباب بازی جدید توسط سه نویسنده اصلیش، جان لستر، اندرو استانتون، پیت داکتر و لی آنکریچ نوشته می‌شود. لستر می‌گوید:"وقتی که نویسندگان این ایده را پیشنهاد دادند، من نتوانستم از فکر کردن به آن دست بکشم. برای من خیلی هیجان انگیز بود، می‌دانستم که ما باید حتما این فیلم را بسازیم و من می‌خواستم که خودم کارگردان آن باشم."
داستان اسباب بازی یکی از موفق ترین مجموعه‌های انیمیشنی تاریخ با فروش جهانی معادل 1.94 میلیارد دلار است. داستان اسباب بازی 3 که در سال 2010 اکران شد، با بردن 2 جایزه اسکار و فروش 1 میلیارد دلار در گیشه‌ها تا زمان اکران انیمیشن «یخزده»(Frozen) لقب پرفروش ترین فیلم انیمیشن  تاریخ را همراه خود داشت.

داستان فیلم چهارم توسط عوامل فیلم کاملا پوشیده مانده اما لستر کمی قبل گفته بود که این داستانی عشقی است و از جایی که فیلم قبلی تمام شد، آغاز می‌شود.
جان لستر همچنین کارگردانی «زندگی یک حشره» را بر عهده داشته، و در حال حاضر مقام مدیریت استودیوهای والت دیسنی و پیکسار را بر عهده دارد.

پریا پورمند

برگرفته از
Toy Story 4
لینک کوتاه

دیدگاه