ساخت مجموعه تلویزیونی «مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس»

نویسنده:

۱۲:۵۲:۰۹


نتفلیکس شبکه پخش آنلاین، تمامی حقوق مربوط به ساخت یک مجموعه تلویزیونی بر اساس این 13 کتاب که توسط لمونی اسنیکت(نام مستعار دنیل هندلر نویسنده این کتاب‌ها) نوشته شده و از سال 1999 تا سال 2006 در حال انتشار بودند را، خریداری کرده است.

تلویزیون پارامونت، شاخه تلویزیونی استودیو پارامونت-که فیلم «مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس» در سال 2004 را بازی مریل استریپ، جیم کری و جود لا ساخت- به همراه نتفلیکس و هندلر تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده خواهد گرفت.

مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس(A Series of Unfortunate Events)، روایت سه کودک یتیم ویولت، کلاوس و سانی است که در جستجوی علت مرگ پدر و مادرشان باید با انواع اتفاق‌ها، بدبختی‌ها، بدشانسی‌ها و عمویی بدجنس به نام کنت اولاف که به دنبال ارثیه آن‌هاست مبارزه کنند. این مجموعه کتاب‌ها تا به حال بیش از 65 میلیون نسخه فروخته و به 43 زبان متفاوت ترجمه شده است.

یکی از مدیران نتفلیکس می‌گوید: "مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس چیزیست که هم والدین و هم بچه‌ها آن را می‌پسندند. ما از اینکه مجموعه‌ای بر اساس این کتاب‌ها که مخاطب جهانی دارد می‌سازیم، به خود می‌بالیم. دنیایی که لمونی اسنیکت خلق کرده بی همتا و به گونه‌ای سیاه و تاریک خنده دار و قابل بازگویی است."
شبکه نتفلیکس اخیرا لیست فیلم‌ها و سریال‌های در حال ساخت خود را افزایش داده و سفارش ساخت دو مجموعه «ریچی ریچ» و «همه به شاه جولین احترام بگذارند!»( All Hail King Julien-لمور انیمیشن ماداگاسکار) را داده است.

پریا پورمند
 

برگرفته از
مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “ساخت مجموعه تلویزیونی «مجموعه ماجراهای بچه‌های بدشانس»”