نقاشی آبرنگ هیتلر به فروش می‌رسد

نویسنده:

۰۷:۱۳:۳۵

 
به گزارش لوکال، یکی از آثار هنری آدولف هیتلر در خانه حراج Weidler در نورنبرگ آلمان در اواخر این ماه به حراج گذاشته خواهد شد. نقاشی آبرنگ، با عنوان "تالار قدیمی شهر" (The Old Town Hall) متعلق به سال 1914 یا 1915 می‌باشد و یک تصویر از دفتر ثبت مونیخ را نشان می‌دهد. اندازه این اثر 8.5 در 11 اینچ است و در حال حاضر به یک جفت خواهر از هسه، آلمان تعلق دارد.

این اثر برای اولین بار توسط پدر بزرگ آن‌ها از گالری مونیخ در سال 1916 خریداری شد. هم‌چنین گواهی نامه اصلی جهت صحت خرید از آلبرت بورمان نیز در لایحه اصلی فروش در حراج قرار دارد. آلبرت بورمان، برادر مارتین بورمان و رئیس کارکنان هیتلر بود.

در طول سال‌ها از زمان خلق آن، نقاشی در سراسر آلمان سفر کرد، در دولت مرکزی تورینگن نگه داشته، و بعد از آن قاچاق شد و در نهایت به شرق آلمان، و به هسه رسید.
پیشنهادهای قیمت برای فروش "تالار قدیمی شهر" با  4500 یورو (5600 دلار) با وعده خواهرها مبنی بر ده درصد از درآمد حاصل از فروش به یک موسسه خیریه برای کودکان معلول آغاز خواهد شد. آن‌ها هم‌چنین امیدوارند تا بتوانند برای بازسازی "Nazi Party Rally Grounds" شهر که در حال حاضر یک بنای یادبود است کمک کنند. اگرچه برآورد رسمی پیش فروش شده اعلام نشده است، اما مطمئنا در فروش اصلی، افزایش ارزش نقاشی دیده خواهد شد و آن‌ها به آسانی می‌توانند ده‌ها هزار دلار را فراخوانی کنند.

فروش آثار هنری هیتلر، که در حدود 800 نمونه آن شناخته شده و هنوز هم وجود دارد، مجاز است مگر این‌که یک قطعه شامل تصاویر نازی‌ها، از جمله صلیب شکسته در آن وجود داشته باشد.
 
یاسمن فراهانی فرد
 

برگرفته از
همیاری
لینک کوتاه

دیدگاه