[اعلامیه LG] ال‌جی؛ اولین برند در عرضه اندروید ۵ آب‌نبات‌چوبی

نویسنده:

۰۸:۲۰:۲۵

 
ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) ارتقا به اندروید 5 آب‌نبات‌چوبی را، با سقبت از همه، برای گوشی هوشمند G3 از همین هفته در لهستان آغاز می‌کند و پس از آن در بازارهای اصلی در آینده نزیک عرضه خواهد کرد. ال‌جی اولین برند سازنده گوشی هوشمند در جهان است که ارتقا به Lollipop را در سال 2014 ارائه می‌دهد و متعاقباً یک برنامه به‌روزرسانی برای دیگر گوشی‌های موبایل ال‌جی اعلام خواهد کرد.
 
جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل اندروید میزبان بهبودهایی در زبان طراحی با افزودن عمق، سایه‌ها و تصاویر متحرک است. اعلان‌ها با آرایشی جدید و مضمون رنگ جدید بهتر شده‌اند و از روی صفحه قفل نیز در دسترس هستند. یک قابلیت امنیتی جدید اتصال بین دستگاه‌ها را ایمن‌تر می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد تا زمانی که به یک دستگاه بلوتوث مانند ال‌جی G Watch یا ال‌جی G Watch R، که از پیش ثبت شده است، نزدیک می‌شوند قفل گوشی هوشمند خود را باز کنند. سیستم‌عامل Lollipop نرم‌افزار Android Runtime یا ART را نیز برای بهبود عملکرد معرفی می‌کند.
 
دکتر جونگ-سئوک پارک، رئیس و مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی الکترونیکس، گفت: « ال‌جی کاملاً متعهد است که بهترین تجربه موبایل ممکن را که وجود دارد به مشتریان ارائه دهد و به ارمغان آوردن زودهنگام اندروید آب‌نبات‌ چوبی برای دارندگان G3 برترین اولویت به شمار می‌رود. امکانات و بهبودهای جدید در اندروید 5 تجربه کاربری کاملاً جدیدی را به ال‌جی G3 هدیه می‌دهد و آن را بهتر از چیزی می‌کند که اکنون هست.»
 
جزییات بیشتر مربوط به محصولات ال‌جی همزمان با عرضه Lollipop در بازارهای منطقه‌ای، در آینده‌ای نزدیک، اعلام خواهد شد.

 
برگرفته از
Lollipop
لینک کوتاه

دیدگاه