با «Nobilified» تابلوی پرتره رنگ روغن اختصاصی خود را سفارش دهید!

نویسنده:

۰۴:۴۰:۰۰

با استفاده از این سرویس آنلاین، شما می‌توانید عکس خود را در قالب یکی از نقاشی‌های رنگ روغن مشهور مانند مونالیزا، گوتیک آمریکایی، پرتره هنری هشتم اثر هولباین و بسیاری دیگر ببینید. یا اگر هیچکدام از آن‌ها را دوست نداشتید، می‌توانید خود یک نقاشی رنگ روغن را انتخاب کرده و بفرستید تا تیم 30 نفری هنرمندان نوبیلیفاید آن را برایتان به صورت کاملا دستی نقاشی کنند.
نکته جالب‌تر از وجود چنین امکانی، قیمت بسیار پایین آن است که توسط موسس این سرویس، جوان 24 ساله کانادایی «کریس کانیر-جنسن» تعیین شده است. یک تابلوی رنگ روغن قاب نشده 60 در 80 سانتیمتری فقط 220 دلار قیمت دارد و هزینه پست آن به همه جای جهان 25 دلار است.
جنسن می‌گوید:"من این سرویس را شروع کردم چون یک تابلوی پرتره از خودم می‌خواستم. اما هیچکس آن را برای من به قیمت زیر 500 یا 600 دلار نمی‌کشید. به همین دلیل این فکر به ذهن من رسید و نوبیلیفاید متولد شد."

در میان مشتریان راضی نوبیلیفاید، برونو مارس(مدیر کنسر‌ت‌های او برای تولد 29 سالگیش یک تابلو سفارش داده است) و روسای شرکت «Tap Commerce» و «MoPub» دیده می‌شوند. جنسن می‌گوید: "این افراد به اندازه کافی ثروتمند هستند که تابلوهای سفارشی خود را داشته باشند، اما من فکر نمی‌کنم که آن چیزی باشد که آن‌ها دنبالش هستند. چیزی جالب، لذت بخش و تک، نظر آن‌ها را بیشتر جلب می‌کند. بعضی از مردم به فروشگاه‌های ایکیا می‌روند و مانند بقیه یک تابلوی چاپ شده می‌خرند، بعضی هم از اینترنت استفاده می‌کنند و با سایت‌هایی مانند سایت من رو به رو می‌شوند."

او در پاسخ به اینکه عجیب ترین سفارشی که تا به حال دریافت کرده چه بوده است، گفت: "کسی سفارش تابلوی «ناپلئون از آلپ می‌گذرد» اثر ژاک لویی داوید را داد، با این تفاوت که او به جای ناپلئون تصویر خودش را می‌خواست که سوار یک اسب تکشاخ آتیشین دَم که لیزر از چشم‌هایش بیرون می‌زند است!"

پریا پورمند
 
برگرفته از
Nobilified
لینک کوتاه

دیدگاه