حضور ساموئل ال جکسون و چنینگ تاتوم در «The Hateful Eight»

نویسنده:

۰۷:۳۴:۱۱


سر انجام لیست کامل بازیگران «The Hateful Eight» فیلم جدید کوئنتین تارانتینو، منتشر شد. اینکه چنینگ تاتوم چه نقشی بازی می‌ کند هنوز مشخص نیست اما جکسون در نقش «مارکیس وارن» و در کنار جنیفر جیسن لی در نقش «دیزی دامرگ تبهکار»، مایکل مدسن در نقش «جو گِیج گاوچران»، تیم روت در نقش «اسوالدو مابری جلاد» و بروس درن در نقش «ژنرال سنفورد اسمیترز» بازی خواهد کرد.

این فیلم داستان جایزه بگیری را روایت می‌کند که بعد از دوران جنگ داخلی به همراه زندانی مونثش در طوفانی در ایالت وایومینگ گیر می‌افتد و در توقفگاه بین جاده‌ای با گروهی دیگر از مسافران همنشین می‌شود.

کوئنتین تارانتینو «The Hateful Eight» را کارگردانی می‌کند در حالی که ریچارد گلدستاین، استیسی شر، شنون مکینتاش و هاروی واینست تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند. فیلمبرداری این فیلم در تلوراید ایالت کلورادو در ماه ژانویه آغاز می‌شود و احتمالا «The Hateful Eight» در دسامبر 2015 اکران خواهد شد.

«The Hateful Eight» هشتمین فیلم ساخته تارانتینو خواهد بود و فیلم دیگر او «Django Unchained» که در سال 2012 اکران شد را دنبال می‌کند. این فیلم برای بهترین فیلمنامه اورجینال یک جایزه اسکار نصیب تارانتینو کرد و در گیشه‌های سینماهای جهان فروشی بیش از 450 میلیون دلار داشت. در این فیلم لئوناردو دی‌کاپریو، ساموئل ال جکسون، جیمی فاکس، کری واشنگتن و کریستف والتز ایفای نقش می‌کردند.

پریا پورمند

برگرفته از
The Hateful Eight
لینک کوتاه

دیدگاه