ساخت نمایش موزیکال «Hunger Games»

نویسنده:

۰۷:۴۲:۱۸

سه گانه پر فروش و پرطرفدار «Hunger Games» نوشته سوزان کالینز که به سینما هم راه یافته است، حالا در سالن‌های تئاتر لندن در سال 2016 به روی صحنه خواهد رفت.

کمپانی‌های «Lionsgate»، «Imagine Nation» و «Triangular Entertainment» تهیه کنندگی این اقتباس که نمایشی موزیکال خواهد بود را بر عهده گرفته‌اند. «رابین دِ لاویتا» تهیه کنندگی برنده جایزه تونی نیز در این پروژه همکاری دارد و از اینکه بر روی این نمایش کار می‌کند ابراز خشنودی کرده است. او می‌گوید: "تئاتر رسانه‌ای فوق العاده برای به نمایش گذاشتن و زنده کردن لایه‌های عمیق و معنادار نوشته‌های سوزان کالینز است."

دو فیلم اولی که بر اساس کتاب‌های «Hunger Games» ساخته شدند، در گیشه‌های سینماهای جهان فروشی بیش از 1.5 میلیارد دلار داشته اند. سومین قسمت این فیلم‌ها «Mockingjay Part 1» در روز 21 نوامبر در سینماها به نمایش در می‌آید و چهارمین و آخرین فیلم این مجموعه «Mockingjay Part 2» نوامبر سال 2015 اکران خواهد شد. همچنین، کمپانی لاینزگیت در فکر ساختن یک پارک تفریحی بر اساس این مجموعه است. این فیلم‌ها توسط فرانسیس لارنس کارگردانی شده اند و جنیفر لارنس، جاش هاچرسن و لیام همزورث در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

«Hunger Games» سه گانه‌ای علمی تخیلی و ماجراجویی است که داستان دختری نوجوان به نام «کتنس اِوِردین» را که بر ضد حکومت موجود به شورش به پا می‌خیزد را روایت می‌کند. در سال ۲۰۱۲ این سری از دید NPR در بین لیست ۱۰۰ کتاب برتر، به عنوان دومین رمان محبوب نوجوانان تمام زمان بعد از سری کتاب‌های هری پاتر قرار گرفت.

پریا پورمند

برگرفته از
Hunger Games
لینک کوتاه

دیدگاه