با آقای Donkervoort و اتومبیل‌های شگفت‌انگیزش آشنا شوید! + ویدیو

نویسنده:

۰۸:۲۰:۴۵

حداقل دو موضوع جالب در مورد آقای دانکروورت وجود دارد. اول این که این فرد بامزه‌ترین نامی را که می‌توانید تصور کنید، دارد. دوم این که وی دنباله‌روی اتومبیل Lotus Seven  طراحی آقای Colin Chapman است و همواره معتقد است اتومبیل‌ها می‌توانند عملکرد بسیار بهتر و بالاتری را ارائه دهند، مانند اتومبیل D8 GTO. اخیراً وی مصاحبه‌ای انجام داده که طی آن در مورد این که چگونه ایده ساخت چنین اتومبیل‌های سریع و خشنی به ذهنش رسیده، صحبت می‌کند.

ایده دانکروورت نیز همانند بسیاری از ایده‌های خوب، از یک تراژدی شروع شد. مدت کوتاهی پس از آن که وی وارد کننده اتومبیل‌های Lotus Seven به هلند شده بود، متوجه می‌شود که فردی که قبل از او این سمت را داشته، این اتومبیل‌ها را رسماً تأیید نکرده تا در هلند قانونی شوند. وی که به راحتی تسلیم مشکلات نشده است، تصمیم گرفته تا اتومبیل کانسپت خود را ارائه دهد و ساخت اولین اتومبیل شرکتش در سال 1978 به اتمام رسیده است.

ویدئوی ذیل را ببینید تا متوجه شوید چگونه این فرد توانسته اتومبیل‌هایی بسازد که برنده مسابقات می‌شوند و در عین حال هنوز خصوصیاتی از اتومبیلSeven  در اتومبیل‌هایش جای دارد.
 

 

 


پریا اقدامی

 
برگرفته از
Donkervoort
لینک کوتاه

دیدگاه