انتشار تریلر جدید «The Hobbit: The Battle of the Five Armies»

نویسنده:

۰۵:۲۸:۳۰

فیلم سوم مجموعه «هابیت» نیز توسط پیتر جکسون، کارگردان برنده اسکار کارگردانی شده است. مجموعه فیلم‌های هابیت، همگی بر اساس مجموعه کتاب‌های فانتزی «هابیت» اثر جی. آر. آر تالکین ساخته شده‌اند.

مارتین فریمن و ریچارد آرمیتِیج ستارگان این فیلم حماسی و ماجراجویی کلاسیک، در نقش‌های بیلبو بگینز هابیت و تورین اوکن شیلد، پادشاه دوارف‌ها بازی می‌کنند.
دوارف‌های کوه «اِره بور» که در فیلم قبلی این سه گانه (The Hobbit: The Desolation of Smaug) ثروت افسانه‌ای خود را بازیافتند، حالا باید با پیامدهای ویرانگر بیدار کردن اسماگ اژدها(با صدا و بازی بندیکت کامبربچ) و رها کردن او بر سر مردم بی دفاع شهر دریاچه دست و پنجه نرم کنند.

سائورون، ارباب سیاه که به سرزمین میانه بازگشته سپاهی از اورک‌ها و وارگ‌ها(گرگ‌های خونخوار) به سوی تنها کوه می‌فرستد و الِف‌ها، دوارف‌ها و انسان‌ها پیش از این که بدانند درگیر این تصمیم که باید با یکدیگر متحد شوند و بجنگند یا از میان بروند، می‌شوند.

در فیلم «The Hobbit: The Battle of the Five Armies» یان مک‌کلن همانند سه گانه قبلی در نقش گندالف جادوگر خاکستری حضور دارد و همچنین اورلاندو بلوم، اونجلین لیلی، کیت بلنشت و لی پِیس به ترتیب در نقش‌های لگولاس، تاریل، گالادریل و تراندویل پادشاه اِلف‌های جنگل، ایفای نقش می‌کنند.
 
 

پریا پورمند

برگرفته از
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “انتشار تریلر جدید «The Hobbit: The Battle of the Five Armies»”