لو رفتن بخشی از فیلم بازی Halo5: Guardians

نویسنده:

۰۲:۱۴:۳۵

طبق چند صحنه از فیلم کوتاهی که آخر هفته گذشته لو رفت، ظاهراً این بازی شامل دوی سرعت خواهد بود.
منبع این ویدئوی لو رفته مشخص نیست. معمولاً این گونه خبرها شایعه‌ای بیش محسوب نمی‌شوند، اما با توجه به توییت‌های یکی از کارمندان ارشد 343 Industries، این فیلم کاملاً واقعی و اصلی است.

مؤسس 343، Bonnie Ross، از روند لو رفتن فیلم قدردانی کرد و از کاربران خواست تا منتظر halofest روز دوشنبه 10 نوامبر باشند.
وی در توییتی گفت: لو رفتن چنین چیزهایی معمولاً جذاب هستند. به Halofest بروید تا اطلاعات بیشتری از Halo 5 به دست آورید. این بازی را در آنجا بازی کنید، در ماه دسامبر نسخه بتایش را بگیرید و نظرات خود را بیان کنید.

رئیس استودیوی این شرکت، Josh Holmes، این موضوع را تأیید کرده و برخی از اطلاعات مورد توجه طرفداران هوشیار را توضیح داد. وی از طرفداران خواست تا در رونمایی رسمی این بازی طی هفته جاری شرکت کنند.
طبق گفته برخی از منتقدان، نظرات هولمز این موضوع که Halo 5 سبکی مانند Call of Duty دارد را رد می‌کند.
روز دوشنبه 10 نوامبر نیز اولین تصاویر این بازی از سوی مایکروسافت و 343 Industries رسماً منتشر شد. نسخه بتای این بازی در تاریخ 29 دسامبر ارائه شده و تا 18 ژانویه در دسترس خواهد بود.
در تصاویر منتشر شده، سه نقشه به نام‌های Breakout، Empire، Truth نمایش داده شده است.

ویدئوهای لو رفته بازی در فرمت عادی ارائه نشده‌اند و ما نیز علاقه‌ای به دانلود آن‌ها و آپلود مجددشان نداشتیم. در نتیجه شما خودتان این ویدئوها را دانلود کنید. خوشبختانه سایز فایل‌ها بسیار کم است؛ زیرا کل فیلم 15 ثانیه است.
 

 

پریا اقدامی
 

برگرفته از
Halo5: Guardians
لینک کوتاه