جوزف گوردون-لویت در نقش «ادوارد اسنودن»

نویسنده:

۱۱:۵۶:۴۳

خبرگذاری رویترز با انتشار این خبر، به هفته‌ها شایعه و گمانه زنی در مورد حضور گوردون-لویت در این فیلم که هنوز عنوانی ندارد و فیلمبرداری آن در ماه ژانویه در مونیخ آغار خواهد شد، پایان داد.

این فیلم توسط اولیور استون کارگردانی می‌شود و تهیه کننده آن، موریتس بورمن می‌گوید که او و استون تصمیم گرفته‌اند که با استودیو مستقل «Open Road» کار کنند «زیرا این فیلم واقعا به یک استودیو و تهیه کننده مستقل نیاز دارد، جایی که فشارهای سیاسی راهی نداشته باشد.»

داستان این فیلم بر روی اثر بین المللی که افشاگری‌های ادوارد اسنودن و لو دادن هزاران مدرک رده بندی شده و محرمانه داشته، و ماه‌هایی که او برای یافتن پناهگاهی خارج از آمریکا سرگردانی کشیده است، تمرکز می‌کند.

الیور استون، که برای دو فیلم‌ برنده جایزه اسکارش «Platoon» و «Born on the Fourth of July» شناخته شده است، فیلمنامه این فیلم را بر اساس دو کتاب مربوط به اسنودن «The Snowden Files: The Inside Story of the World's Most Wanted Man» نوشته لوک هاردینگ و «Time of the Octopus» نوشته آناتولی کوچرنا به رشته تحریر درآورده است.

این نقشی متفاوت برای گوردون-لویت خواهد بود که قبلا در فیلم‌هایی چون «The Dark Knight Rises»، « Inception» و «500 Days of Summer» بازی کرده است.

پریا پورمند
 

برگرفته از
جوزف گوردون-لویت
لینک کوتاه

دیدگاه