بازی چند نفره Diablo 3 میان کاربران پلت‌فرم‌های مختلف امکان پذیر نیست

نویسنده:

۰۲:۵۲:۳۱

شرکت Blizzard تأیید کرد که کاربران ایکس‌باکس و پلی‌استیشن نمی‌توانند Diablo 3 را با یکدیگر بازی کنند و هیچ‌کدام از بخش‌های حالت Seasons را دریافت نخواهند کرد.

طراح ارشد شرکت Blizzard، Kevin Martens، این موضوع را تأیید کرد که  مطمئناً ارائه Diablo 3 برای کنسول‌های مختلف امکان‌پذیر نیست.

وی گفت: «بازی چند نفره Diablo 3 بر روی چند پلت‌فرم مختلف آماده نشده است. در نتیجه کاربران ایکس‌باکس و پلی‌استیشن نمی‌توانند این بازی را چند نفره و با چند کسول مختلف بازی کنند. من سعی دارم قطعی‌ترین پاسخ ممکن را به شما بدهم و آن پاسخ منفی است، ما نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم. روش عملکرد ایکس‌باکس و پلی‌استیشن با Battle.net متفاوت است».
تفاوت میان این شبکه‌ها، احتمال اجرای حالت Seanson را از میان برمی‌دارد. بازیکنان نمی‌توانند شخصیت‌های جدید ایجاد کرده و بازی را از نو آغاز کنند.

وی افزود: «Seasons باید آنلاین بازی شود و این یکی از تفاوت‌های مهم میان اکوسیستم‌های موجود است. برای پیروزی در این بازی و شکل گرفتن اتفاقات مشخص، همه باید بازی را در یک سطح بازی کنند. این مثال خوبی است که نشان می‌دهد کنسول‌های بازی نمی‌توانند این کار را انجام دهند».

پریا اقدامی
 

برگرفته از
Diablo 3
لینک کوتاه

دیدگاه