اپلیکیشن جدید گروه «The Who» برای عینک سه بعدی «Oculus Rift» عرضه شد

نویسنده:

۰۷:۵۰:۰۵

دو عضو باقیمانده گروه راک انگلیسی «The Who» پیت تاون‌شِد و راجر دالتری که در تور 50 سالگی این گروه طرفدارانی که با استفاده از گوشی‌های هوشمندشان فیلم می‌گرفتند و کنسرت را از درون لنز دوربین‌هایشان می‌دیدند محکوم کرده بودند، حالا به این نتیجه رسیده‌اند که اگر نمی‌توانند جلوی تکنولوژی را بگیرند، باید به آن ملحق شوند.

حالا این گروه که در طی فعالیت چندین و چند ساله‌اش همیشه پیشگامی در موسیقی راک بوده است، مجاب شده که استفاده از یک «اپلیکیشن همه جانبه» بهترین راه برای ایجاد ارتباط با نوجوان تکنولوژی زده ایست که هیچگاه موسیقی «نسل قدیمی» را نشنیده است.

اپلیکیشن «ground-breaking» از امروز به صورت رایگان برای دانلود بر روی تبلت‌ها، گوشی‌های همراه هوشمند و کامپیوترها عرضه شده و شامل یک دنیای مجازی 3بعدی است که بر اساس لحظه‌های مشهور و محبوب گروه «The Who» طراحی شده است. نسخه پرمیوم این اپلیکیشن بر روی اوکولوس ریفت در سال جدید منتشر خواهد شد تا تور 50 سالگی گروه را جشن بگیرد.
هدست‌های اوکولوس ریفت، به کاربران اجازه می‌دهد که به دنیای مجازی مورد علاقه خود وارد شوند و در آن بازی کنند. «برندن آیریب» رییس شرکت اوکولوس، هفته گذشته اعلام کرد که این هدست‌ها در طی چندین ماه آینده برای عرضه در بازار آماده خواهند شد.

راجر دالتری، خواننده 70 ساله گروه «The Who» توسط پسرش که در شرکت تولید نرم افزار‌های موسیقی «Immersive» کار می‌کند و این اپلیکیشن را در همکاری با این گروه ساخته، با دنیای تکنولوژی آشنا شده است. او می‌گوید: "من طرفدار گوشی‌های هوشمند نیستم اما تایید می‌کنم که آن‌ها امکانات زیادی برای سرگرمی و آموزش در اختیار مردم می‌گذارند. صنعت موسیقی نیاز دارد تا به هر شکل ممکن با طرفدارانش ارتباط برقرار کند و من فکر می‌کنم که این اپلیکیشن جدید می‌تواند به نوجوانانی که می‌خواهند بیشتر در مورد تاریخ گروه و موسیقی ما بدانند، کمک کند."
این اپ جدید که به طور مرتب به روز خواهد شد، به طرفداران امکان بارگذاری و آپلود عکس‌ها و ویدیوهایی که آن‌ها از این گروه گرفته را نیز، می‌دهد.

پریا پورمند

 

برگرفته از
اپلیکیشن
لینک کوتاه

دیدگاه