حضور دوباره مت دیمون در نقش «بورن»

نویسنده:

۱۲:۰۵:۱۶

معمولا بازیگران هالیوودی خود غیر معتبرترین منبع خبری برای تایید و تکذیب حضورشان در یک فیلم هستند. اما این بار به نظر می‌رسد که حرف مت دیمون در مورد حضور دوباره اش در مجموعه فیلم‌های «بورن» راست از آب درآمده است.

مت دیمون بار دیگر در نقش «جیسن بورن» در فیلمی که سال 2016 اکران خواهد شد، بازی می‌کند. او هفته گذشته در مصاحبه ای با مجله انترتینمت ویکلی این مطلب را عنوان کرد. مت دیمون در سه فیلم‌ «هویت بورن»(به کارگردانی داگ لیمان) در سال 2002، «برتری بورن» در سال 2004، و «بورن نهایی» در سال 2007 بازی کرده است. این سه فیلم در کنار هم فروشی بیش از 730 میلیون دلار داشتند.

با خروج دیمون از بازی در این فیلم‌ها، کمپانی یونیورسال فیلم چهارمی با نام «میراث بورن» بر اساس این مجموعه با بازی جرمی رنر ساخت که فروشی معادل 278 میلیون دلار داشت. حالا با بازگشت مت دیمون به این فیلم‌ها، مشخص نیست که داستان این فیلم‌ها چگونه ادامه پیدا می‌کند.

فیلم‌های مجموعه «بورن» در مورد جیسون بورن، یک مامور اطلاعاتی است که عملیات جاسوسی زیادی انجام داده ولی حالا حافظه خود رادر اثر یک ماموریت در دریا از دست می‌دهد و چیزی به یاد نمی‌آورد و به دنبال شناسایی هویت واقعی خود است.

پریا پورمند

 

برگرفته از
مت دیمون
لینک کوتاه

دیدگاه