جورج بوش هنوز هم نقاش بدی است

نویسنده:

۱۲:۳۵:۳۶

هنگامی که یک هکر رومانیایی در فوریه 2013 به جای لو دادن اطلاعات فوق سری از امریکا، یک دسته از نقاشی‌های پرزیدنت جورج دبلیو بوش (George W. Bush) که پس از خروج از دفتر برای خود کشیده بود را منتشر (از جمله چند پرتره در دوش و وان حمام)، و تمام جهان را غافلگیر کرد. اگر چه او در ابتدا به عنوان یک نقاش (مشکوک) خجالت کشید، اما پس از آن لحن خود را تغییر داده و تمایلات هنری خود را ابراز داشت، او حتی خواهان برگزاری یک گالری از آثار خود بود.
از آن زمان، بوش قلم خود را زمین نگذاشته است. دیروز، در طول یک برنامه در "نمایش امروز"NBC ، رئيس جمهور سابق آمریکا یک قطعه جدید از آثارش را نشان داد: یک نقاشی از خود که موقرانه در کنار پدرش (George H.W. Bush) ایستاده است. بوش در این برنامه گفت "من افتخار می‌کنم که در کنار مردی که به شدت تحسینش می‌کنم ایستاده‌ام. من سعی کردم که رنگ یک روح لطیف را بکشم، و فکر می‌کنم که آن را درست انجام دادم."
به نظر می‌رسد که رئيس جمهور سابق به تازگی به دنبال جستجوی روح رابطه پدر و پسری می‌باشد. این هفته، بوش جوان نیز یک بیوگرافی از پدرش منتشر کرده است: "تصویری از پدر من". در نمایش امروز، بوش هم‌چنین توضیح داد که چه چیزی باعث شد تا او پس از ترک کاخ سفید به نقاشی روی بیاورد: "اولین تجربه تکان دهنده من این بود که هیچ مسئولیتی نداشته باشم. اما پس از آن که شما این حس اشتیاق را داشته باشید، نقاشی کمک می‌کند که جای خالی آن را پر کنید."
یاسمن فراهانی فرد
 

 

برگرفته از
جورج بوش
لینک کوتاه

دیدگاه