لپ‌تاپ خود را سه‌بعدی پرینت کنید

نویسنده:

۱۲:۴۵:۲۲

پکیج Pi-Top که میکرو کامپیوتر Raspberry Pi را در دل خود جای داده، یکی از پروژه‌هایی است که از طریق سرمایه‌گذاری جمعی به دست آمده است. شما می‌توانید این لپ تاپ را به قیمت 249 دلار سفارش دهید. سازندگان این لپ‌تاپ قصد داشتند به بودجه‌ای 80 هزار دلاری دست یابند که در حال حاضر، 128 هزار دلار جمع‌آوری شده است. با این حال، این لپ‌تاپ با یک بورد Raspberry Pi ارائه نمی‌شود و شما باید 30 دلار جداگانه برای آن بپردازید.

Pi-Top که توسط مهندسی از دانشگاه اکسفورد به نام Ryan Dunwoody و یکی از دوستانش به نام Jesse Lozano طراحی و ساخته شده است، فایل‌هایی به همراه دارد که برای پرینت یک کیس از طریق یک پرینتر سه‌بعدی استفاده می‌شود. همچنین یک صفحه نمایش، یک کیبورد، یک باتری و بقیه لوازم لپ‌تاپ به همراه پکیج Pi-Top ارائه می‌شوند. همچنین یک کیس لپ‌تاپ نیز برای کسانی که نمی‌توانند خودشان کیس را پرینت کنند، ارائه می‌شود.

سازندگان Pi-Top معتقدند این محصول نقطه آغازی برای افرادی است که می‌خواهند نحوه ساخت پروژه‌های سخت‌افزاری خود را از طریق یک Raspberry Pi، لوازم دیگر و نرم‌افزار کد باز یاد بگیرند.
شما می‌توانید این محصول را از الان سفارش دهید، اما باید تا زمان ارائه این محصول در ماه می 2015 منتظر بمانید تا به دستتان برسد.

پریا اقدامی
 

برگرفته از
پرینتر سه‌بعدی
لینک کوتاه

دیدگاه