حضور شخصیت‌های مونث در «Lego Movie 2»

نویسنده:

۱۲:۵۴:۳۸

«فیل لورد» و «کریستوفر میلر» که کارگردانی و نویسندگی فیلم اول «Lego Movie» را بر عهده داشته‌اند، بار دیگر برای ساخت فیلم دوم لگو که در سال 2018 اکران می‌شود، با هم همکاری خواهند کرد. اولین فیلم لگو بیش از 468 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. این دو همچنین نویسنده و کارگردان انیمیشن محبوب «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی» در سال 2009 نیز بوده‌اند.

«فیل لورد» و «کریستوفر میلر» در مصاحبه‌ای اعلام کردند که در فیلم دوم لگو، شخصیت‌های اصلی زن بیشتری وجود خواهند داشت. میلر می‌گوید: "من نمی خواهم داستان را لو بدهم، اما در این فیلم کاراکترهای زن بیشتر و ماجراهای بیشتری وجود دارند." او همچنین اضافه کرد: "در سال‌های اخیر کمبود قهرمانان و شخصیت‌های زن اصلی در فیلم‌ها واقعا احسال می‌شود و من فکر می‌کنم که در آینده نزدیک این موضوع کاملا عوض می‌شود."

آن‌ها در مورد اینکه شخصیت اصلی این انیمیشن زن خواهد بود یا نه، توضیحی ندادند.
این یکی از جدیدترین اقدامات هالیوود برای کاهش شکاف جنسیتی در بین مخاطبین فیلم‌ها با وارد کردن شخصیت‌های زن قوی مانند شخصیت‌های فیلم‌هایی چون «The Hunger Games»، «Maleficent» و «Frozen» در فیلم‌هاست.

کمپانی لگو در ماه آگوست، مجموعه‌ای از اسباب بازی‌های لگو با حضور سه عروسک زن دانشمند-یک دیرینه شناس، یک شیمیدان و یک اخترشناس-معرفی کرد که در همان روز اول عرضه، به اتمام رسیدند.

پریا پورمند

 

برگرفته از
Lego Movie 2
لینک کوتاه

دیدگاه