«مرتضی پاشایی» بدرود حیات گفت + ویدیو

نویسنده:

۰۱:۴۵:۵۴

مرتضی پاشایی مدت‌ها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد که با تشدید بیماری از روز جمعه 16 آبان ماه در بخش ICU بیمارستان بهمن بستری شده بود، ساعاتی قبل در گذشت.
مرتضی پاشایی (متولد 5/20/1363) خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ فارسی است. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. موسیقی را از سن چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد.
پاشایی اخیرا با وجود بیماری ترانه «نگران منی» را برای برنامه ماه عسل به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی اجرا کرده بود که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت.

پاشایی در طی روزهای گذشته روند بهبود را طی می‌کرد و حتی به بخش منتقل شده بود اما به یکباره حال وی وخیم شد و حدود ساعت 10:30 امروز (جمعه 23 آبان) در بیمارستان بهمن درگذشت و هم‌اکنون نیز پیکر وی به سردخانه منتقل شده است و مسولان این بیمارستان از هواداران این خواننده جوان درخواست کرده‌اند تا در مقابل بیمارستان بهمن تجمع نکنند.

دکتر «حسن توکلی» پزشک معالج این خواننده گفت: «مرتضی مبارزه سختی را با بیماری‌اش داشت و در حالی که از زمان تشخیص بیماری ما فقط سه ماه پیش بینی ادامه حیات را برای وی کرده بودیم، مرتضی چیزی حدود ۱۱ ماه جنگید و تا لحظه آخر هم کوتاه نیامد. تیم پزشکی این هنرمند ‌‌نهایت تلاش خود را در مراحل مختلف درمانی این هنرمند انجام داد و در مقاطع مختلف با پرتو درمانی و شیمی درمانی سعی در مهار سرطان داشت ولی متاسفانه اوضاع جوری مساعد نشد و سرطان به تمام بدن پاشایی سرایت کرده بود.


مراسم تشییع پیکر «مرتضی پاشایی» صبح روز یکشنبه 25 آبان ماه از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

 

برگرفته از
مرتضی پاشایی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “«مرتضی پاشایی» بدرود حیات گفت + ویدیو”
  1. مرتضی جان الان که این رو نوشتم بازم چشام پر اشک شد داداشیم ببخش که نتونستم بیام واسه تشییع.خدا بهشتش را برایت ارزانی دهد انشالا در یکی از این روزا منم میام پیشت.انقد گریه کردم برات که دیگه چشام خشک شده.دوســــت دارم مرتضی همیشه به یادتم.

  2. واقعا باعث تاسف فیلم و عکس لحظهی مرگش همه جا پخش شده این جوری دوسش داشتیدتازه امروز یکشنبه لینکارو حظف کردن چه فایده وقتی عالم و ادم فیلمارو دیدن خواهشا کسایی که ویدیو رو می گیرن یا حظف کنن یابه کسی نشون ندن عذاب می کشه مرتضی یه دونه بودی پرچمت بالا ست♥♥♥

  3. الهی الهی من میمردم جاش. همش کارم شده گریه خدا رحمت کنه ولی بچها براش نماز شب اول قبر بخونید خاهش میکنم اسونه ب مفاتیح سر بزنید مخسی گلای زندگی