[اعلامیه سامسونگ] همکاری سامسونگ با معتبرترین مدرسه هنرهای آشپزی فرانسه

نویسنده:

۱۲:۴۴:۴۸


«بو کئون یون» مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس درباره‌ این همکاری گفت: «من معتقدم کلاس آشپزی سامسونگ به ما کمک خواهد کرد که موقعیت‌مان را به عنوان یک برند معتبر و شناخته شده لوازم خانگی که امکانات بیشتری را برای مصرف‌کنندگان در سطح جهان فراهم می‌کند، محکم‌تر کنیم.»

سامسونگ در نظر دارد تا در این همکاری، تجربه‌های مصرف‌کنندگان لوازم خانگی و نیز روش‌های خاص سرآشپزهای مدرسه را از نزدیک بررسی کند و نتایج این بررسی‌ها را برای بهبود و نوآوری در محصولات جدید خود به کار ببندد. به این ترتیب، سامسونگ پلی میان مصرف‌کنندگان و دنیای آشپزی ایجاد می‌کند تا ضمن آشنایی مشتریان خود با تجربه‌های جدید، هنر آشپزی را با محصولات جدید پیوند دهد.

کلاس آشپزی سامسونگ در فضایی به مساحت 130 متر مربع در موسسه آشپزی فراندی پاریس دایر شده که مجهز به نوآورانه‌ترین لوازم آشپزخانه سامسونگ از قبیل یخچال، فر و مایکروویو است. سامسونگ به منظور ایجاد توازن میان لوازم پیشرفته در یک آشپزخانه بی‌نقص، طراحی داخلی این کلاس را به شرکت مشهور مبلمان آشپزخانه آرکلینیا (Arclinea) و طراح داخلی مشهور ایتالیایی کیکو بستتی (Kikko Bestetti) سپرده است. این کلاس یک ابتکار جهانی در زمینه هنر آشپزی است که ستاره‌های دنیای آشپزی را گرد هم می‌آورد تا با سامسونگ برای توسعه نسل بعدی محصولات خانگی همکاری کنند.

مؤسسه فراندی، یک مدرسه تخصصی پیشرو در زمینه هنر آشپزی است که در سال 1920 تأسیس شده و به طور تقریبی 1500 هنرجو را در سال آموزش می‏دهد. این مدرسه به دلیل تربیت تعداد زیادی از سر آشپزهای مشهور جهان شهرت دارد و توانسته از این راه فرانسه را نیز به عنوان پایتخت آشپزی جهان مطرح ‌کند. هنرجویان در این مدرسه زیر نظر 80 پروفسور و 100 سرآشپز حرفه‌ای تعلیم می‌بینند.

برگرفته از
بهترین آشپزهای جهان
لینک کوتاه

دیدگاه