جولیا رابرتز و جرج کلونی برای «Money Monster» به هم ملحق می‌شوند

نویسنده:

۱۱:۱۷:۴۷

 
پس از بازی در فیلم‌های "Ocean's 11" و "Ocean's 12"، دو ستاره بزرگ هالیوود، جورج کلونی و جولیا رابرتز تصمیم می‌گیرند تا بار دیگر برای بازی در فیلمی به هم ملحق شوند. به گزارش Wrap، رابرتز در حال مذاکرات برای پیوستن به فیلم هیجان‌انگیز "Money Monster" به کارگردانی جودی فاستر می‌باشد.

در این فیلم، کلونی در نقش "لی گیتس" (Lee Gates)، یک شخصیت تلویزیونی خیلی پولدار است که در برنامه "Money Monster" مشاوره سهام می‌دهد. پلات تا آن‌جا طول می‌کشد که او توسط یک کارگر یقه آبی ناامید، تهدید می‌شود.

جک اوکانل نیز در حال انجام مذاکرات برای پذیرفتن نقش مرد یقه آبی به نام "کایل بودول" (Kyle Budwell) می‌باشد. کایل احساس می‌کند که همانند یک فرد مهم وال استریت از او استفاده شده است.  ناامیدی او با این واقعیت که او یک بچه در راه دارد، افزایش پیدا می‌کند. بنابراین جک تصمیم می‌گیرد به منظور افزایش ارزش سهام خاص و افشای کلاهبردارانی که به مردم آمریکا و همکارانش دروغ گفته‌اند، لی را به صورت زنده در تلویزیون گروگان بگیرد.

رابرتز نیز نقش "نانسی فن" (Nancy Fenn) را بر عهده دارد، نانسی کارگردان و تهیه کننده اجرایی برنامه‌های تلویزیون مالی می‌باشد، و ممکن است که داستان عشقی نیز در این فیلم در کار باشد. داستان این فیلم از جیمی لیندن می‌‌باشد.

یاسمن فراهانی فرد
 

برگرفته از
Money Monster
لینک کوتاه

دیدگاه