«خنگ و خنگ‌تر» از «Interstellar» پیشی گرفت

نویسنده:

۰۳:۵۸:۱۶


فیلم «خنگ و خنگتر»(Dumb and Dumber) کمپانی یونیورسال، با فروش 14.2 میلیون دلار در گیشه‌ها-و فروش افتتاحیه 38 میلیون دلاری-از دو فیلم «Interstellar» و «Big Hero 6» پیشی گرفت. در این فیلم باری دیگر عوامل اصلی فیلم، بابی و پیتر فارلی به عنوان کارگردانان و جیم کری و جف دنیلز به عنوان بازیگران اصلی، دور هم جمع شده‌اند. داستان فیلم همچنان در مورد این دو دوست کم هوش است که به دنبال دختر لوید می‌گردند تا شاید بتوانند او را متقاعد کنند تا کلیه‌اش را به لوید اهدا کند.

انیمیشن جدید کمپانی دیسنی «Big Hero 6» در دومین آخرین هفته اکران خود فروشی برابر با 34 میلیون داشت و فروش کلی خانگی(فقط آمریکای شمالی) این انیمیشن را به 100 میلیون دلار رساند.
«Interstellar» ساخته جدید کریستوفر نولان و با بازی متیو مک کاناهی و آن هاتاوی، در دومین هفته اکران با فروش 28 میلیون دلاری در رتبه سوم قرار گرفت. این فیلم که توسط استودیو پارامونت و کمپانی برادران وارنر اکران شده، در سراسر جهان فروشی بیش از 200 میلیون دلار داشته است.

دیگر فیلمی که به تازگی در سینماها اکران شد، «Beyond the Lights» با فروشی معادل 7 میلیون دلار در رتبه‌ی بعدی قرار گرفت. این فیلم رومانتیک داستان خواننده زن جوانیست که بعد از اینکه پلیسی او را از اقدام به خودکشی نجات می‌دهد، عاشق او می‌شود. در این فیلم گوگو امباتا-را، مینی درایور، ریچارد کالسون بیکر و دنی گلوور بازی می‌کنند.

پریا پورمند

 

برگرفته از
خنگ و خنگ‌تر
لینک کوتاه

دیدگاه