ترازوی آشپزخانه هوشمند! + ویدیو

نویسنده:

۰۶:۲۰:۰۰


به نظر می‌رسد تکنیک‌های پخت‌وپز من کمی ایراد دارند. من نیز مانند بیشتر افراد از واحدهای فنجان و قاشق برای اندازه‌گیری مواد بهره می‌برم. این روش برای بسیاری از مواد مناسب است، اما زمانی که بحث دقت پیش می‌آید، ممکن است مشکل‌ساز شود.

این ترازوی مجهز به بلوتوث 4.0 به افراد کمک می‌کند تا دقیق‌ترین آشپزی دنیا را تجربه کنند. اگر هنوز از ترازو در آشپزخانه خود بهره نمی‌برید، این ترازو سطح جدیدی از دقت را برای شما فراهم می‌آورد. حتی اگر ترازو هم دارید، ترازوی Drop ویژگی‌های خاصی دارد که فرآیند آشپزی را بهتر می‌کند. موادی را داخل ترازو بریزید و اپلیکیشن مورد نظر بر روی آیپد به شما نشان می‌دهد که چه موقع کافی است. این یعنی نیازی نیست حتی به مقدار دقیق مواد توجه کنید، زیرا اپلیکیشن مورد نظر همه کارها را انجام می‌دهد.

اما این فقط آغاز کار است. فرض کنید می‌خواهید کلوچه درست کنید، اما آرد موجود درخانه از آرد مورد نیاز در دستور پخت کلوچه کمتر است. با ترازوی Drop آرد موجود را وزن می‌کنید، سپس اپلیکیشن مورد نظر میزان مواد دیگر را به نسبت وزن آرد شما اندازه‌گیری کرده و به شما نشان می‌دهد. به این ترتیب شما به جای 24 کلوچه، 19 کلوچه خواهید داشت، اما تعداد مهم نیست، بلکه کیفیت کلوچه‌ها مهم است.

همچنین اپلیکیشن Drop همه چیز را تحت نظر دارد. اگر خرید ماده‌ای را فراموش کرده باشید، این ترازو بهترین جایگزین آن را به شما پیشنهاد می‌دهد و شما می‌توانید به آشپزی خود ادامه دهید. این اپلیکیشن قبل از وزن کردن آرد و شکر، به شما می‌گوید که فر را روشن کنید و حتی به عنوان تایمر آشپزی به شما هشدار می‌دهد. زمانی که کلوچه‌هایتان آماده شدند، می‌توانید تصویر آن را در پلت‌فرم شبکه اجتماعی مورد نظر خود منتشر کنید و تمام این کارها را تنها از طریق اپلیکیشن Drop انجام می‌دهید.
 

 

این ترازوی هوشمند با iPad3 و آیپدهای جدیدتر و تمام نسخه‌های آیپد ایر و آیپد مینی سازگار است. این ترازو از طریق بلوتوث 4.0 کار می‌کند و نیازی به اتصال به آیپد ندارد.
 
پریا اقدامی
 

 
برگرفته از
ترازوی هوشمند
لینک کوتاه

دیدگاه