«جود لا» تبه کار فیلم جدید گای ریچی می‌شود

نویسنده:

۰۳:۱۵:۳۷

 
چندی پیش بود که خبری در مورد فیلم جدید "گای ریچی" (Guy Ritchie) شنیدیم؛ ریچی، ‌فیلمنامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده 46 ساله انگلیسی است. او در حال ساخت فیلم کلاسیک به نام "Knights of the Round Table" از داستان کینگ آرتور می‌باشد. در این فیلم ستاره فیلم "حاشیه اقیانوس آرام" (Pacific Rim) به نام "چارلی هونام" (Charlie Hunnam) ایفای نقش خواهد کرد. از دیگر بازیگران این فیلم "آسترید برجز فریزبی" (Astrid Berges-Frisbey) می‌باشد و شایعاتی نیز برای در نظر گرفتن نقشی برای "ادریس البا" (Idris Elba) وجود دارد، که ممکن است به واقعیت نپیوندد.

با این حال، به گزارش Variety، یکی دیگر از بازیگران در حال مذاکرات "جود لا" (Jude Law) است که برای نقش تبه کار فیلم انتخاب شده است. البته ریچی هنوز هم به دنبال یک بازیگر برای بازی در نقش منتور آرتور می‌باشد. این فیلم برای تاریخ 22 جولای 2016 اکران خواهد شد و تا آن زمان فرصت زیادی برای انتخاب همه بازیگران خواهد بود. اما بدیهی است که بهتر است ریچی هر چه زودتر بازیگران را انتخاب کند.

ریچی برای کارگردانی فیلم‌هایی مانند قاپ‌زنی، راک‌ان‌رولا و شرلوک هولمز شهرت دارد. جود لا، در دو فیلم "شرلوک هولمز" در سال 2009 و "شرلوک هولمز: بازی سایه‌ها" در سال 2011 ساخته گای ریچی، در نقش دکتر واتسن بازی کرده است.

یاسمن فراهانی فرد

 

برگرفته از
Knights of the Round Table
لینک کوتاه