مسابقه هیجان‌انگیز McLaren P1 و پورشه 918 با یک موتورسیکلت + ویدیو

نویسنده:

۰۹:۳۲:۲۵


ما در عصر اتومبیل‌های فوق‌سریع و مجهز به فناوری‌های پیشرفته زندگی‌ می‌کنیم، دنیایی که پورشه 918، مک‌لورن P1 و LaFerrari هر کدام ادعای بهترین عملکرد را دارند. با این حال، گرچه تمام فناوری‌های موجود در این اتومبیل‌های فوق‌سریع جذاب هستند، اما مطمئناً همه ما کنجکاویم که بدانیم کدامیک از این اتومبیل‌ها سریع‌تر از بقیه است. در این ویدئو مسابقه دو اتومبیل مذکور را با رقیبی عجیب مشاهده خواهید کرد.

متأسفانه در این رقابت جای LaFerrari خالی است. در نتیجه به جای این اتومبیل یک وسیله نقلیه فوق‌العاده سریع از ایتالیا به نام Ducati 1199 Superleggera شرکت می‌کند. این موتورسیکلت دو سیلندری است، موتور 1.2 لیتری دارد و توانی معادل 200 اسب‌بخار تولید می‌کند. تمام این ویژگی‌ها درون یک بدنه از جنس فیبر کربنی جمع شده‌اند تا وزن آن پایین باشد. این اتومبیل قرار است با پورشه 875 اسب بخاری و مک‌لورن 903 اسب بخاری مسابقه دهد، اما اصطکاک، آیرودینامیک‌ها و دنده‌ها نیز در این رقابت نقش دارند.

بهتر است برنده مسابقه را اعلام نکنیم تا هیجان ویدئو را از بین نبرده باشیم. این ویدئوی شگفت‌انگیز و پرهیجان را تماشا کنید تا ببینید برنده این رقابت کدام است.


 

 

2014 Ducati 1199 Superleggera 
2015 Porsche 918 Spyder 0 
Mclaren P1 10
 
پریا اقدامی
 
برگرفته از
رقابت
لینک کوتاه

دیدگاه