برگزاری مراسم عروسی در زیر آب

نویسنده:

۱۱:۴۴:۳۳

یک زوج اسپانیایی، گزینه آخر را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کرده‌اند. نیکولاس و الکساندرا از مادرید از کشور اسپانیا به فرانسه آمده‌اند تا در زیر آب با هم ازدواج کنند. داستان از این قرار است که یک شرکت غواصی به نام Top Dive ایده تازه‌ای اعلان کرده است تا افراد متمول بتوانند جشن عروسی خود را در زیر آب و در میان ماهی‌ها و جلبک‌ها برگزار کنند.

این ایده بسیار هیجان‌انگیز و دوست داشتنی است و به یک فرصت جدید  برای جذب توریسم از سراسر دنیا تبدیل شده است. در این مراسم، عروس و داماد با ماسک‌های اکسیژن، دست در دست یکدیگر در مقابل کشیش می‌ایستند تا خطبه عقد آنها را جاری کند. این مراسم در جزایر بسیار زیبای پلی‌نزی فرانسه انجام می‌شود.

این زوج اسپانیایی در زیر آب‌های فیروزه‌ای بورا‌بورا زندگی خود را آغاز کرده‌اند. این نخستین عروسی برگزار شده در این آب‌ها است و البته آخرین نخواهد بود.
مسوول برگزاری این مراسم فردی به نام «پاول راموس» است که سعی کرده هزینه این مراسم را تا حد امکان کاهش دهد تا افراد بیشتری توان اجرای آن را داشته باشند. در حال حاضر، این عقد حدود 2700 یورو هزینه دارد.

عکس‌هایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، مراسم عقد الکساندرا و نیکولاس را نشان می‌دهند که در تاریخ 25 اکتبر سال 2014 میلادی در جزیره بورا‌بورا برگزار شده است.

 


 
فروغ بیداری
 
برگرفته از
مراسم عروسی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “برگزاری مراسم عروسی در زیر آب”