طرفداران شرکت اپل، چیزهایی را می‌خرند که نیاز ندارند!

نویسنده:

۰۳:۵۲:۰۰

ابزار آنلاین YouGov Profiles به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با طرفداران خود در بریتانیا آشنا شوند. YouGove  یک شرکت تحقیقاتی مبتنی بر اینترنت است که از طریق بازار آنلاین اطلاعات خود را به دست می‌آورد.
نتایج آماری ابزار آنلاین این شرکت را در مورد طرفدران شرکت‌های مختلف در ادامه می‌بینیم.
طرفداران سامسونگ
طبق اطلاعات YouGov، بریتانیایی‌های طرفدار سامسونگ، بیشتر از گروه سنی آقایان 40-59 بوده و  به خلاصه‌خوانی علاقه دارند. این افراد از نظر سیاست، بی طرف بوده و عمدتاً در شغل‌های مرتبط با حمل‌و‌نقل، مشاوره یا فناوری فعال هستند. این افرا مؤدب، اما شلخته هستند و به فرآیندهای Do It Yourself و برنامه‌نویسی کامپیوتر علاقه دارند. ورزش مورد علاقه این افراد، اسکی و ژیمناستیک‌های آکروباتیک است. حیوان دست آموز این افراد، ماهی است.
طرفداران سامسونگ فیلم‌های Countryfile، Star Trek: The next Generation و Police Academy را تماشا می‌کنند. از اشخاص معروف موردعلاقه این افراد می‌توان Reese Witherspoon، Elizabeth Tayleo و Rex Harrison را نام برد.
برندهای دیگری که طرفداران سامسونگ به آن‌ها علاقه دارند عبارتست از Tesco، HP، LG، Sky، Sony و Gucci.

 

طرفداران اندروید
طرفداران اندروید آقایان زیر 25 سال هستند، معمولاً اتومبیل مارک نیسان دارند و در شغل‌های حوزه IT فعال هستند. اما ماهیانه کمتر از 125 پوند برای خرید دارند. این افراد خود را مهربان و آرام می‌دانند، اما گاهی اوقات فقیر و بی‌عرضه می‌شوند. طرفدران اندروید به موتورولا، TK Maxx، Intel و شکلات Twix علاقه دارند. افراد معروف مورد علاقه این طرفداران، James Blunt و Rita Ora هستند.
طرفداران گوگل
طرفداران گوگل باهوش اما رنجور هستند. این افراد مارک Doc Marten می‌پوشند، عمدتاً در لندن اقامت دارند و آقایانی هستند که شغل معلم یا کارشناس IT دارند. این افراد پیاده‌روی، طفره رفتن و تماشای Heroes و South Park را دوست دارند.
طرفداران اپل
طرفداران اپل زنان پردرآمد با گروه سنی 25 الی 39 سالی هستند که در حوزه‌های رسانه‌، تبلیغات یا انتشارات در لندن کار می‌کنند. این افراد ورزش، مد و رستوران را دوست دارند. طرفداران گوگل از تماشای  Home Alone، Love Actually و Breaking Bad لذت می‌برند. این افراد در توییتر Adele را دنبال می‌کنند و به Gary Barlow، Russell Brand و Cowell علاقه دارند.
طرفداران اپل خود را زرنگ، بامزه و دارای اعتماد به نفس توصیف می‌کنند، اما یکدنده و سست نیز هستند. این افراد گاهی اوقات اجناسی را خریداری می‌کنند که نیاز ندارند. برندهایی همچون Hollister، BMW و Dyson مورد علاقه این گروه است.

 

طرفداران بلک‌بری
این گروه افراد تاجری هستند که در لندن زندگی کرده و از اتومبیل مارک Land Rover استفاده می‌کنند. این افراد به آهنگ‌های fatboy Sim گوش کرده و به Duncan Bannatyne و Renee Zellweger علاقه دارند.

پریا اقدامی

 

برگرفته از
طرفداران اپل
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “طرفداران شرکت اپل، چیزهایی را می‌خرند که نیاز ندارند!”