ابزار ویژه کنسول بازی PlayStation برای گوشی‌های هوشمند

نویسنده:

۰۲:۳۵:۳۴

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، زمانی که این ابزار نصب می‌شود، مدل‌های مختلف آیفون و گوشی‌های هوشمند اندرویدی می‌توانند به عنوان یک نمایشگر ثانوی از کنسول بازی PlayStation 4 پشتیبانی کنند و کاربران در گوشی خود به قابلیت‌هایی از جمله لیست دوستان و امتیازهای خود دسترسی داشته باشند.


به عنوان مثال، در کنسول بازی PS4 قابلیتی با نام The Playroom به صورت پیش‌فرض ارایه شده است که برای استفاده از آن به دوربین دیجیتالی این کنسول بازی یا همان PlayStation Camera نیاز است. اما با ابزار جدیدی که شرکت سونی ارایه کرده است، کاربران می‌توانند بدون نیاز به این دوربین دیجیتالی از طریق گوشی هوشمند خود عکس‌های مورد نظر را تهیه کنند و آن‌ها را به گیرنده تلویزیون بفرستند. این عکس‌ها سپس به صورت سه‌بعدی و به جای شخصیت‌های بازی به نمایش درمی‌آیند.

علاوه بر این، کاربران از طریق ابزار جدید می‌توانند با دوستان خود در کنسول بازی ارتباط داشته باشند و به کمک گوشی هوشمند به آن‌ها پیامک بزنند.

این ابزار جدید علاوه بر موارد یاد شده امکان جست‌وجو در اخبار و اطلاعات منتشر شده روی سایت رسمی PlayStation را نیز فراهم می‌کند.

برگرفته از
ابزار ویژه کنسول بازی PlayStation
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه